Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha valaki körömlakkot eszik...

Ha valaki körömlakkot eszik (folyékonyan, még nem száradt meg), lehet valami komoly baja? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Most itt nem mindegy a mennyiség, hogy egy egész körömlakknyit felszürcsölt vagy csak a körömről egy picit, illetve a kor sem mindegy. Babáknál/gyerekeknél veszélyesebb lehet.
2016. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Például annyi adag, hogy mind a tíz körmére ráfest valaki három rétegen körömlakkot, és arról megeszi. Az év pedig 15 éves, és 10 évesnél érdekelne..?
2016. szept. 21. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
De miért eszik egy 15 éves körömlakkot?
2016. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy ennyi nem egészséges és abszolut nem normális dolog. Én sem értem, hogy miért enné meg...
2016. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak olvastam egy cikket, ahol egy testvérpár egy 10 és egy 15 éves lányok kifestették a körmüket kb. 3 rétegen, és leették utána, amikor még folyékony volt. Sajnos azt már nem találtam a cikkben, hogy mi lett a következménye, ezért érdekelt, hogy valami betegséget elkaphatott-e az a két lány, emiatt.
2016. szept. 21. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A körömlakk összetétele okozhatott bajt nekik, főleg ilyen menniségben.
2016. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!