Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem felkenődős szempillaspirál...

Nem felkenődős szempillaspirálokat ismertek?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam nagyon sok mindent a normál árkategóriában úgy 4000 Ft-ig. Minddel ugyanaz a bajom. 2 óra max és az egész felkenődik a felső szemhéjamra. Már nagyon elegem van, évek óta ezzel küzdök. Hiába dúsít szépen és hosszabbít, akkor is felkenődik. Mindig nagyon sokat kenek magamra, a pókláb pillákkal sincs bajom, de ha keveset kenek is ugyanez... Valaki, aki hasonló problémával küzd tudna ajánlani valamit ? Alaapozom is a szemhéjam így jobban bírja de 2-3 óra és kenődik. Óránként szedem le onnan a festéket.

2016. szept. 25. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt ilyen gondom. Ha megszarad normalisan, es nem kensz fel egy tubust, akkor ez nem fordulhat elo. Egyszer belenyomod a kefet, egyszer atmesz a pillakon es epp eleg. Igenytelen hatasa van, ha sokat kensz. Akkor inkabb rakass muszempillat.
2016. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyreszt tul sok festeket kensz, vard meg a teljes szaradast, addig ne nyisd nagyra a szemed nehogy hozzaerjenek a festekes pillak a szemhejadhoz! Probald ki a vizallo spiralokat. Az is lehet meg problema, hogy olajos a szemhejad. Tonikkal torold at sminkeles elott a bort, az zsirtalanit.
2016. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés lesz: ugye alulról, és nem felülről spirálozol? Mert ha felülről spirálozol (láttam ilyen embert), akkor megvan a megoldás... alulról kell.


A másik: vegyél vízállót, és egy réteg felkenése után várd meg, hogy megszáradjon... ne azonnal fuss suliba, ne kenj fel egymás után 3 réteget rá... sokkal szebb, ha megvárod, hogy megszáradjon az első réteg... utána max. egy második réteg, azzal is vársz egy kicsit. De azzal kisebb az esélye a felkenődésnek, ha csak keveset kensz, és nem kened magadra a fél tubust.


Csak ezekre tudok gondolni, mert ugyan elég olajos a szemhéjam, de még a 400 Ft-os kínai sem kenődött fel (szemhéjtus már inkább...)

2016. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy mindegy, hogy 1 réteget kenek vagy 3-at a problémám ugyanez.

Műszempilla nem jött be szerinted igénytelen de nekem tetszik így!

A száradát megvárom még a rétegek között is nem azzal van a probléma, hogy sminkelés után

közvetlen kenődik, hanem órákkal utána. Mindig áttörlöm tonikkal alapozom ,púderezem sajnos

megeshet, hogy zsíros a szemhéjam, mert kicsit zsíros bőröm van alapvetően, talán ez is lehet az oka.


Vízálló szempillaspirálokat próbáltam ugyanez volt velük a bajom csak valamelyiket emellett még

levaarni sem tudtam magamról.

Alulról spirálozok, igen !


Utolsó, én még másnál ilyet nem láttam, hogy felkenődne csak itt olvasom, hogy másnál is előfordult.

Mindenki remekül meg van a 7-800 Ft-os spirálokkal enélkül a probléma nélkül.

Én már nem tudom mit kéne használnom vagy mi lehet a gond, lehet bele kell törődnöm, hogy nekem

óránként törölgetnem kell a szemhéjamról a festéket.:/

2016. szept. 27. 18:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenesetre beszerzek még egy vízálló spirált, hátha csak nem tudom milyet vegyek mert minimum 2 rétegben felkenem mindenképp de a vízálló spirálok többsége nem csinál szép szempillákat. Nem dúsít vagy hosszabbít (legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján.)

Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 27. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!