Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri high-end kozmetikumokat...

Megéri high-end kozmetikumokat, sminktermékeket vásárolni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Guerlain-re, MACre, Lancomera, Yves Saint Laurent-ra. Ha valaki vázolná a tapasztalatait, hálás lennék. ;)

2016. szept. 26. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem nagyon. Illetve parfümöt talán.
2016. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. És miért nem? Nem jobb a minősége egy 10 ezer forintos Chanel rúzsnak, mint mondjuk egy olcsóbb rúzsnak? Csak kérdezem. :) Nem próbáltam még ilyen felsőkategóriás termékeket, tehát nem tudok nyilatkozni. :)
2016. szept. 26. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem rúzsnál pont jó egy drogériás is, viszont alapozónál már más a tészta, hiszen nem mindegy, hogy mit kensz napi szinten az arcodra, illetve, hogy esetleg okoz e pattanásokat.

Egyébként szerintem mindegy, hogy high-end e vagy sima drugstore, csak az összetétele legyen jó.

Persze ki az, akinek van kedve olvasgatni azt, vagy ért is hozzá?.

Ezért nézem a KM-t, ott mindig hasznos véleményeket találok.:D

2016. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Helyesbítek: miért, nem jobb annyival egy Chanel vagy egy Clinique rúzs?


Értem, köszönöm a választ! :) A Krémmániáról már hallottam, igaz, még nem böngésztem az oldalt..

2016. szept. 26. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Rúzst nem próbáltam még, de szerintem annál számít a legtöbbet. Engem a maxfactor meg ezek a vackok sebesre szárítanak... nem is használok balzsamon kívül semmit.
2016. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem van amből megéri, van amiből nem. Alapozóknál ég és föld a különbség, minőség, tartósság, fedés és kezelhetőség szerint. Abból mindig a legjobbat veszem, ami összetételre is, és minden hogy máshogy is tökéletes. De ezt is meg kell nézni. Drágából is ki lehet fogni rosszat, és olcsóbban is jót. (Utóbbi azért igényel némi utánajárást) Én rúzsból biztos, hogy nem vennék high end márkákat. Nem próbáltam még, de nem tudom elképzelni, hogy egy mac rúzs ne kopna le ugyanúgy evés ivás után, mint egy Avonos , de cáfoljatok meg ha nem igaz. Nekem is hajlamos cserepesedésre a szám, de tök jól elvagyok az 1000 forintos rúzsaimmal. Szemfestékből is találni elérhető áron profi minőségű termékeket (pl Sleek) A spirálok között meg abszolút semmi különbséget nem látok. Sokszor csak a márkanevet kell megfizetni.
2016. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én high end sminktermékek közül eddig MAC-et és Lancome-ot próbáltam.

A MAC-nek a rúzsai csodásak, és baromi tartósak, ha nem valami zsíros-olajos kaját eszek, akkor evésnél sem kopnak le, imádom őket, igaz, hogy 6000 Ft, de ha belegondolok, egy drágább drogériás (L'Oréal, Bourjois stb.) nem sokkal olcsóbb nála, és jóval kevesebbet is nyújt. A pirosítóikat is szeretem, azok is tartósak, és a színválasztékuk is hatalmas. Az alapozóik közül a Studio Fix Fluidot próbáltam, azt viszont nem szerettem (igaz, csak egyszer volt rajtam egy sminkelésen), de én alapból gyűlölöm az ilyen erős fedésű alapozókat, meg nincs is nagyon szükségem rá.

A Lancome-tól egy szempillaspirálom volt, azt is imádtam, az egyik legjobb spirálom volt, gyönyörű, műszempillahatású pillákat varázsolt, és tartós is volt, viszont ebben az esetben nem hinném, hogy megéri kifizetni 9000 Ft-ot, mert sok jó drogériás spirál van, amelyek nagyjából hozzák azt a hatást, mint a Lancome, csak éppen harmadannyiba kerülnek.


Parfümök közül több high-end márkát is próbáltam, a személyes kedvenceim az YSL parfümök, rajtam az összes nagyon tartós, még fürdés után is érzem őket, ha valamelyiknek tetszik az illata, akkor szerintem megéri beruházni rá.

2016. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Tartosság,szín, választék, minőség. Egy Chanel rúzs teljesen más mint egy rimmel
2016. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! :)
2016. szept. 27. 07:25
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
ha gazdag vagy, igen.
2016. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!