Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik bb krém vált be...

Nektek melyik bb krém vált be és miért?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Essences BBkrémem van.Nekem bevállt.Olcsó,jó a fedése.

[link]

2016. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Holika Holika. Ez az egyetlen, ami elég fehér a bőrömhöz és mégis van fedése.
2016. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedvenceim a Claire's, ami az árához képest nagyon jó, az Yves Rocher, ebben még fényvédő is van, és az Artdeco, bár ez egy kicsit drágább.
2016. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a sima Garnier BB krémet használom, mert az általam kipróbáltak közül az jött be a legjobban. De még kipróbálnék mást is.
2016. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
L'oreal skin perfection Bb krem, en a vilagos borre valot hasznalom, es nagyon szepen egysegesiti a borom, kozben pedig hidratal is 😊Regota hasznalom, keves is eleg belole es kezzel eldolgozva lesz a szamomra legjobb vegeredmeny. Az ara sem veszes, kb 3000ft 😊
2016. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!