Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műkörmöt ajánlanátok...

Milyen műkörmöt ajánlanátok kicsi és gyenge körmökre?

Figyelt kérdés

Valami egyszerűt, szolidat, rövidet szeretnék, ami esztétikus és házimunkát is lehet vele végezni. A tartósság sem utolsó szempont.

Még nem volt műkörmöm, ezért kíváncsi vagyok a véleményekre, aki ért hozzá milyet ajánlana.



2016. okt. 10. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Én a helyedben csak géllakkot rakatnék fel.

Az épített műkörömnek rövidben semmi értelme, meg tönkreteszi még jobban a körmeidet.

2016. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Keress egy jó szakembert, aki nem libáért vette a szakmát, és bízz meg benne. Rövid, kerekebb formát kérj, az alapanyag mindegy.
2016. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A géllakk házimunka mellett nem tart semeddig és egy halál leszedni ha mondjuk nem szeretnél letöredezett körmökkel járkálni. Sőt még gyengébb lesz tőle a köröm, anyukámnak tört folyamatosan, azt mondta soha többet. Nekem gél épített körmöm volt, rágott mini körmökre csinálták és kicsivel ért csak a z ujjbegyemen túl, valamint lekerekített formája volt. A körmösöm azt mondta hogy ha idő előtt gond van vele akkor javít rajta, szóval kaptam garanciát azt hiszem 2 hétre, amíg letelt az idő csak egy körmöm esett le, a többivel semmi gond nem volt. Aztán eltelt onnantól még 1.5 hét kb és az alatt az idő alatt több is leesett, vagy letörött, és 2-t szedtem le én, nem volt olyan nehéz mint a sima gél lakkot és nem is lett olyan gyenge utána a körmöm mint anyukámnak. A porcelánról azt hallottam hogy érezhetően gyengébb utána a köröm, de ez ugye attól is függ hogy mennyire reszeli meg a köröm tetejét a körmös, van aki nagyon, van aki kevésbé, akinél én voltam az csak minimálisan reszelt rajta. A szolidság meg az esztétikum az meg tőled függ, keresel valamilyent a neten ami tetszik és megmutatod hogy ilyesmit szeretnél, vagy csak simán beszéltek róla aztán majd kialakul.
2016. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Rágott körmöt eleve 2 hetente töltünk, hiszen nincs elég felület, hogy tovább megtartsa a körömlemez a rákerült anyagot.

Az is tökmindegy, hogy mi kerül rá, se a porcelán, se a zselé nem eszi meg a körmöt, csak az ész nélkül reszelő körmös árthat neki.

2016. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es! Off, de van egy kérdésem.

Nekem erős körmeim vannak, egyetlen egyszer volt műkörmöm, 2 hétig. Nem reszelték agyon, és jó körmös csinálta, de teljesen tönkrementek a körmeim, olyanok lettek, mint a papír. :/

2016. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az akkor szét lett reszelve. Mástól nem vékonyodik a köröm, csak a túlzott reszeléstől, vagy attól, ha valaki lefeszíti az anyagot a körméről.
2016. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocsánat,de 1éve folyamatosan van már műköröm.A barátnőmnek 4.Semmi baja egyikünkének sem.Egyrészt sosem törött még le,másrészt a körmös a 3-4hetente újrakörmözésnél sosem reszeli le teljesen az épített körmöt.Mindig csak a lenőtt rész lesz megreszelve.Így minden rész csak 1x ér igaziból reszelést.Ha jó a körmös semmi sem fog a körmöddel történni...
2016. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!