Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Hogy érzitek magatokat...

Lányok! Hogy érzitek magatokat, amikor láttok egy nem kisminkelt lányt és össze se lehet veletek hasonlítani, annyival szebb?

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Tudom ez csunya dolog, de elatkozom a fold ala, aztan tovabb lepek, mert latok egy masik lanyt aki sokkal szebb es mar azzal vagyok elfoglalva hogy ot atkozzam el:DDD
2016. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint pont leszarom.:D Felőlem lehet akár ezerszer szebb, én tök jól érzem magam a bőrömben, szóval emiatt tuti nem siránkoznék.:)
2016. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú.
2016. okt. 14. 15:13
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nincs kisebbségi komplexusom, és elég jó önbizalmam van. Ha látok egy szép lányt, akkor örülök neki, hogy milyen szép. Az ő szépsége nem zárja ki az enyémet, nem hasonlítom magam másokhoz, mert semmi értelme. (Btw én is sminkelek :D )
2016. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Ha nincs kisminkelve akk tuti nem szebb nálam, főleg nem sokkal. Szvl;)
2016. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

En leszoktam a sminkelesrol, de erzekenyebb napjaimon (lsd. Mensi:D) meg ha egy kisminkelt lanyt is latok, aki nagyon szep, akkor sirva tudnek fakadni, hogy en miert vagyok egy zsak krumpli :D

De attol nem atkozom el meg basztatom, csak elkonyvelem minden rossz indulat nelkul, hogy a fenebe milyen szep :D

Amugy en ugy szeretnem tudni, hogy hogy latnak masok

Hiaba a kep, tukor stb csak nem ugy latjuk magunkat, mint masok szerintem :)

2016. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem nagyon látni olyan szép lányt, aki smink nélkül is szép lenne.Sokan még sminkben sem szépek.
2016. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony nem sminkelem magam, talán szökőévente 1x

Nem mondanák meg rólam, hogy nincs rajtam!

Néha bizony látom is, hogy az ízléstelen vagy túlzásba vitt festéknél biztosan jobb választás a természetesség!

2016. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sminkelek, ezért megfordítottam a kérdést, hogy mi van, ha egy szép, sminkelt lány jön velem szembe.

Semmi nincs. Nem szoktam ezen agyalni, hogy ki mennyivel szebb vagy nem szebb nálam. A szépség úgyis szubjektív, a páromnak meg így tetszem, szóval mindegy.

2016. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemes érzés, de aztán látok egy tőlem csúnyábbat és "megnyugszom". A szépség különben is relatív dolog, minden embernek más az ízlése.
2016. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!