Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 20-25 év körüli fiúk! Nektek...

20-25 év körüli fiúk! Nektek bejön egy lányon a vörös/piros rúzs? (mondjuk egy buliba)

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
A természetes színeket jobban szeretem. Inkább kis szájfény, mint rikító színű rúzs.
2016. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

miazhogy :D nekem tetszik az ilyesmi


25/F

2016. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt, hogy buliba azt azért írtam, mert hétköznapra én soknak tartom.
2016. okt. 15. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj, hogy egy fiatal lányon hülyén néz ki, egy idősebb nőn már majdnem csúnya, és alapból sem áll jól mindenkinek. Én a barna/fekete hajú csajokat kedvelem, és szerintem a piros rúzs főleg nekik áll jól. Esetleg vörös hajhoz, de szőkéken már túlzás. Rajtuk minden jobban kitűnik.

Plusz, az ismerőseim képein már nagyon sokszor feltűnt, egy piros rúzs + telibemosoly kombóval bármilyen csinos csajból banya lesz, mert ha nem hófehérek a fogai, akkor azt a piros rúzs baromira kiemeli.

Na meg, vicces tud lenni, mikor az összes pohár és üveg széle, meg a cigi amit szívnak, minden piros lesz, aztán mennek a mosdóba újrakenni magukat.

Szóval van, akin tetszik, de csak különleges esetben.

2016. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én pont szőkés vagyok. :) Már hallottam mástól, hogy a szőkéket ribisre csinálja...
2016. okt. 15. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztem ez hülyeség, a szőke csajoknak is nagyon jól áll a vörös rúzs.


[link]


[link]

2016. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2 képpel tudnál segíteni a döntésben,egy ruzsossal és egy anélkülivel
2016. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Elfelejtik, hogy a vörös rúzs NAGYON KEVÉS nőnek áll jól! Alig 3%a a nőknek.

Meg az arc előnyösebb dolgait kell kiemelni, de mindig csak egyet!

Pl szép szem.

A pasik nagy része szereti a természetes rózsaszín ajkakat, a szájfénnyel szolidan kiemelhető. Párom is mondta.


(bár szerintem szexuális szemszögből is nézheted xD vannak akik szeretik ha a csaj száján megcsillan x')


Meg a rendes pasik a szolid sminket szeretik, ami nem egyenlő egy álalccal. A futó kalandos nőkre szarnak rá milyen a fejük vagy mennyire hamis arcukat mutatják.

23-N

2016. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fy fiatal, csinos nőnek minden jól áll...
2016. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 pluszos hölgyeken jobban áll a piros rúzs...
2016. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!