Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted megérik az árukat a...

Szerinted megérik az árukat a MAC termékek? Miket próbáltál a márkától?

Figyelt kérdés

Létrejött magyar hivatalos MAC honlap, ahonnan lehet rendelni. Nagyon kíváncsi vagyok, mert még soha nem volt sminktermékem. Próbáltam már felsőkategóriás dolgokat, de a MAC-től nem.

Szerinted megéri beruházni a termékekre? Miket próbáltál? Beváltak? Mit érdemes mindenképp megvenni?



2016. okt. 21. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapozó,korrektor,púder,highlight,szemöldökzselé,rúzsok.Ezekből van nekem,nagyon-nagyon elégedett vagyok,nekem megéri.
2016. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem körömlakkom, és körömlakk lemosóm van, és nagyon megérte! Soha ilyen jó illatú lemosóm, még nem volt, mint ez! Egyáltalán nem zavaró a szaga, mint a legtöbb lemosónak, sőt, még finom is!
2016. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
2es: még kóstoltad is?:DDD
2016. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak rúzst próbáltam tőlük, azok nagyon megérik az árukat, pigmentáltak, tartósak és gyönyörű színekben lehet őket kapni, most pirosítót szeretnék venni, és azokról is szinte csak jót olvasok, szóval szerintem megéri beruházni rá.
2016. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Primer, alapozó, fixáló, rúzsok.


Ezekből más márkát már nem fogok venni.

2016. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eddig tőlük rúzst, szájfényt, pirosítót próbáltam. A szájfények sztem semmi extrák, a 600 Ft-os Essence hozza azt a szintet. A rúzs, pirosító sztem kifejezetten jó, szépek, viszonylag tartósak, elég intenzív színük is van. De azt nem mondanám, hogy "mindenképp érdemes", mert mindkettőből próbáltam más márkából is olyat, ami hasonlóan jó.
2016. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapozóból nekem face and body van.. Hát ehelyett lehet egy catrice jobban megéri. :D De ez az egyetlen alapozó, ami alatt nem szárad ki a bőröm. És nem cserepesedik be, maga ez a színezett felső réteg. Minden más alapozónál látszik, hogy vakolat, kicserepesedik stb.

Púderből a sima p&p translucent van meg. IMÁDOM, megéri az árát. Bőrkép tökéletesítő.

Korrektorból a pro longwear van, ami teljesen lenyűgözött. Hihetetlenül sötét karikásak, és táskásak a szemeim. Ha nekem bevált, akkor mindenkinek be fog!

A Prep & Prime base krémét never ever senkinek sem ajánlom. Pontosan ugyan az, mint az Astor Skin match protect primer-e.. Ami egy kalapkaki, öklömnyi csillámokkal telis-tele.

Ha már nagyon flawless alapot szeretnénk, akkor a Strobe krémet ajánlom, van belőle utazó méret 3600 ft, és hosszú hónapokig elegendő ez is.

Magyarországra, és a köztudatba még nem törték be magukat az igazi szájguruk. Ezért ez a nagy hype a MAC rúzsok körül. Szerintem felesleges több tucatot felhalmozni belőlük. Szóljon a MAC mellett, hogy a matt rúzsok sem szárítják az ajkakat. De ennyi, nem "csókállóak". Hamar, és csúnyán kopnak, még az egyszerű nude színek is.

Szerintem amiben nagyon erős a MAC, az a szemhéjpúder, pirosító és minden egyéb púder. Hihetetlen színskála, a létező összes finishel. Iszonyatosan pigmentáltak, tartósak, és évmilliókig elegendőek.

Btw: Csak kérlek ne hagyd magad rábeszélni a soft and gentle highlighterre. (Engem sikerült) Ebbe is olyan lóbasó csillámok vannak, hogy az valami katasztrófa. Nagyon mű, és bhhrrr. Hétköznapokon egyáltalán nem hordható. Persze sokan hordják, csak mert mac, és instagram, de ettől függetlenül nem ízléses.

+1, amivel nem rendelkezem, és soha nem is fogok. Az a P&P fix +! Felesleges pénzkidobás. Ugyan azt a hatást lehet elérni bármilyen finom permetet szóró arcpermettel, vagy termálvíz spray-el. És általánosságban tizede áron hozzá lehet jutni.


Alsó hangon 60.000 ft egy full face sminknyi termék.

strobe:3600 alapozó:9800 korrektor:6300 púder:7400 pirosító:5700 highlight:8800 rúzs:6100 1xszemhéjpúder:5400 / 9x szemh.p:12.500 spirál:6900

Na szerintem összességében, végeredmény ügyileg ennyit nem ér. A sminkeléshez nem csak jó termékek, de kézügyesség is kell. Viszont, ha a kéz megvan, akkor olcsóbb termékekkel is elérhető ugyan az a hatás.

Szerintem az arcra való púder termékek érik meg 100%-ban. És az alapozó, ami esetenként, mint nálam.

A szemhéjpúderek csak pro verzióban, utántöltősként, és itt is csak a badass színek. Felesleges nude vonalban ennyit költeni, mert drogériás viszonylatokban, olcsóbban is találni jól használható termékeket.

2016. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!