Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lenne három kérdésem alap...

Lenne három kérdésem alap manikűrözéssel kapcsolatban! A leírásban kifejtem. (? )

Figyelt kérdés

Először is: mit kezdhetnék ezekkel a fehér bőrdarabokkal (ez bőr, ugye?):

[link]

[link]

Kézkrémet használok, csodákat tesz a bőrömmel, de hiába masszírozom a körmeimbe, ilyen fehérek maradnak..zuhanyzás után eltűnik egy időre. Ugye manikűrözés alkalmával ezt felpuhítom és lekaparom, de ez az egyetlen megoldás, hogy megszabaduljak tőle? Mi okozza ezt?

Másodszorra: egy ujjamon (a középsőn) mindig felszakad egy réteg a körmöm sarkán, így:

[link]

Ezzel mit lehet kezdeni? Körömerősítő-program kell, igaz?

Harmadszor: ha nincs kifestve a körmöm, két perc után meglátszik a kosz alatta, akkor is, ha csak feküdtem...Mit lehet ezzel tenni? Illetve hogy lehet ezt a részt fehéríteni? Nekem átlátszó az a rész ://

Bocsi a sok hülye, tipikus kezdő kérdés miatt, de már nem tudnak kielégíteni a körmös videók.



2016. okt. 21. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A fehér bőrdarabokat,vagyis a körömsáncot kend be körömbőr eltávolító olajjal,amit 5 percig hagyj rajta,és így könnyedén fel tudod tolni,majd kivágni.

Utána még használhatsz bőrápoló olajat a még szebb végeredményért :)

A körömlemez ápolásához pedig japán manikűrt tudok ajánlani(2 féle paszta,amit szarvasbőr polírozóval kell beledolgozni) Kicsit drágább tétel,de csodákat tud művelni a körmökkel,sokkal erősebb és egészségesebb lesz tőle :)

2016. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igen, ilyen puhítós olajat használok én is, de sajnos sokszor akkor is nehéz lerobbantani.

2016. okt. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!