Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » DM app-ot ha nem tudom letölte...

DM app-ot ha nem tudom letölteni, akkor nem is jutok hozzá egy csomó kuponhoz?

Figyelt kérdés
Van egy csomó pontom, de megszűnt egy rakás eddig nyomtatható kupon és van ez az App-os cucc. De mivel nem Androidos / Almás a telóm, így nem tudom letölteni. Ezek szerint nekem marad a kuponfüzet 150 pontért, míg mások 5 pontokért kapják a kedvezményeket?
2016. okt. 22. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a múltkor azt mondta az egyik pénztáros, hogy teljesen megszűnik a kuponfüzet.


De nem 5 pont a kedvezmény. Van persze olyan is, egy termékre, de 10, 20, 50 pontosok is vannak. Én pl. eddig csak 50 pontosat váltottam be.


Jobban megéri, mert eddig vettem 150 pontért füzetet, és elhasználtam belőle 3-at. Így meg csak azt váltom ki, amit fel is használok.

2016. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!