12 évesen korai?

Figyelt kérdés

12 évesen korai lenne a szemöldökszedés? Azért szeretném, mert vastag, és az eleje is már túl hosszú, vagyis kicsit beér oda a homlokomhoz. (nem ér össze, semmi ilyesmi, egyszerűen tényleg csak túl hosszú az eleje) Szőrteleníteni (láb, hónalj) is most kezdtem el, anyával szoktam menni kozmetikushoz, és ezt ő teljesen megérti, nincs semmi baja azzal, hogy én is már szőrteleníteni akarok, viszont a szemöldökömre azt mondta, hogy korai, pedig szerintem ha kell, kell, most csak a ti véleményetekre voltam kíváncsi.

12/L



2016. okt. 25. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Garantálom, hogy egyedül nem tudod kiszedni rendesen. Szólj anyudnak, ő majd segít. Ez nem koraiság kérdése szerintem, ha nem tetszik és valóban vastag, akkor próbáljátok meg.
2016. okt. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 datruth válasza:
38%
én fiú vagyok de tudom hogy hogy kell, a szőr növésének az irányába húzd ki,hogy ne fájjon erősen fogd meg és gyorsan húzd ki ennyi,egyébként egyáltalán nem korai,ez egy hülyekérdés tudsz walamit mondani hogy miért lenne korai?? ez csak egy társadalmi berögződöttség ezeket felejtsd el! sokkal jobb lessz tapasztalatból mondom :)
2016. okt. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai, én is ennyi idősen kezdtem. Anyukád jó fejnek tűnik, hogy elvisz kozmetikushoz, szerintem ha elmondod neki még párszor, hogy ez neked fontos lenne, akkor megengedné, mert ez nem olyan, mintha a fél hajad akarnád lenyíratni. Szóval próbáld meg megbeszélni vele, hogy legközelebb, mikor mentek kozmetikushoz, akkor szedje ki neked a szemöldököd is szépen (semmiképpen se egyedül próbálkozz), és ha tetszik, akkor utána már magadnak is ki tudod szedni, ha meg nem, hamar visszanő.
2016. okt. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én simán megengedném, amúgy kozmetikában ilyen 500-1000 forintokért megcsinálják szóval nem nagy dolog.
2016. okt. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Próbáld megbeszélni anyukáddal, és kozmetikus csinálja. Ha véletlenül túl szeded, akkor nem lesz szép a formája, hiányos lesz és nagyon nehéz normálisan visszanöveszteni, csak csúnyább lesz.
2016. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2016. okt. 25. 13:32
 7/8 anonim válasza:
én 13 éves vagyok. egyszer 12 évesen megpróbáltam én is kiszedni, vagy max levágni. miközben vágtam ,megcsúszott a kezem és kivágtam egy szép darabot a szemöldökömből. nagyon szégyeltem. azóta már visszanőtt, de úgy ,hogy egyedül csinálod körömvágó ollóval. kérd meg anyukádat ,hogy menjetek el egy kozmetikushoz, bár szerintem korai. de ez az én véleményem.
2016. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha 12 évesen (mint én) megpróbáltad levágni magadnak, szóval már benned volt ez a tudat, hogy le szeretnéd, miért is lenne korai? Ez csak egy kérdés, gondoltam, hogy nem lesz mindenkinek ugyanaz a véleménye.
2016. okt. 28. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!