Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfüm utánzatok tönkre...

A parfüm utánzatok tönkre mennek, megromlanak, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A parfüm utánzatok kibírnak több évet? Vagy ezek megromlanak rövid idő alatt?

2016. nov. 8. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy hamarabb romlanának meg.
2016. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha rendesen használod,akkor elfogy,mielőtt tönkremenne vagy megromlana :)


nekem nem volt bajom velük soha

2016. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy éve kaptam egy utánzatot, de mivel több parfümöt is használok felváltva, meg igen jól sikerült utánzat, tehát nagyon intenzív és tartós illata van, így még mindig megvan a fele. Ezért kérdeztem, hogy meddig jó ugyan. Bár, most ahogy befújtam magam vele hosszabb kihagyás után, mintha már nem lenne annyira tartós, és kicsit mintha furis is lenne az illata. Mintha kicsit más lenne mint volt. Bár ezt lehet,h ogy rosszul éreztem, vagy rosszul emlékeztem, és ilyen volt.

2016. nov. 9. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokszor előfordul velem hogy egy "elfelejtett" illatot előveszek, és teljesen másnak érzem, vagy más illatjegyet is érzek benne.

Amúgy rengeteg múlik azon hogyan használod, ha nem teszed el fény elől, és van benne olyan komponens ami fényérzékeny, akkor az kémiailag átalakul és változik az illat, de ha nyáron pl táskában viszed, ami mondjuk a napon 50 fokra felmelegszik, az megint csak nem tehet neki jót.

Ha ilyen nem történt akkor csak az orrod játszik veled :)

2016. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!