Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Oriflames dolgokról vélemény?

Oriflames dolgokról vélemény?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni, de nem tudom hogy jók-e?

A Love Nature szemkörnyékápoló krém vadrózsával

Love nature ajakbarzsam málnával

Nektek ezek beváltak? Mit gondoltok?



#Oriflame #Love Natural
2016. nov. 9. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszak es dragak avon jobb
2016. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt a két terméket még nem használtam, de legalább 10 másik Oriflame terméket igen, és nagyon jók. Általában - mint a másik cégnél is - azt kell megvenni, ami éppen akciós, úgy az ár is kimondottan jó. Aki egy fél szóval elintézi, hogy rossz és a másik jobb, az valószínűleg nem ismeri megfelelően a márkát. Én úgy látom, egyre többen vesznek Oriflame terméket és mindenki meg van elégedve vele. Ha pedig csatlakozik valaki törzsvásárlónak, akkor további minimum 20% kedvezményt kap, mindig vannak termékeket, amik további, összesen akár 70%-os kedvezménnyel is megvásárolhatók.
2016. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!