Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet a legjobb minőségű...

Hol lehet a legjobb minőségű Kylie Jenner replika rúzst vásárolni?

Figyelt kérdés

Egy ideje érdeklődök a termékek iránt.

Nagyon szeretem a folyékony rúzsokat, de kifejezetten lip kitet (szájceruza+rúzs) még nem használtam.

Több okból nem szeretnék eredetit rendelni:

Egyrészt annak a csajszikának egy fillért nem adnék a munkásságáért,

egyébként a Colourpop márka gyártja őket ugyanazokból az összetevőkből, csak míg a sima Colourpop rúzs 6 dollár, addig egy Kylie Jenner rúzst 30 dollárért adnak el, csak mert az ő nevével van fémjelezve. Másrészt elsősorban kipróbálni szeretném. Megnézni, hogy tetszik-e a végetedmény.

A keleti portékákról rossz véleményeket hallottam, viszont állítólag van nagyon jó minőségű replika, ami majdnem megegyezik az eredeti színével és állagával.

Ami a vaterán rendelhető elég jó?



2016. dec. 1. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:) Én az Instagramot ajánlanám, @szandisales_ néven van fent a lány:)

Eddig több barátnőm is rendelt tőle és tökéletesen meg voltak elégedve. 2500 Ft, + 500 Ft a pk.


A vaterára nem szoktam járni, így nem tudok arról véleményt írni.

2016. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ebayen 700 ft. szállítással. már sokszor rendeltem :)
2017. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne vegyetek replikákat, mert nem tudjátok mi van benne és hol gyártották, simán tele lehetnek baktériumokkal, ólommal és egyéb nehézfémekkel... Ki lehet dogni 1-1 jót, de nem éri meg kockáztatni. Ráadásul nem tudod, hogy kit támogatsz a pénzeddel, inkább vegyétek meg az eredeti honlapról bagy keressetek olyan eladót aki tudja bizonyítani hogy eredeti a termék (rendelés visszaigazoló email, tracking number, vagy számla). De rengeteg féle jó minőségű és bevizsgált folyékony rúzs létezik mindenféle árkategóriában, nem olyan nagy szám a kylie cosmetics.
2017. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis a Colourpop állítja elő, miért nem rendelsz tőlük? 6 dollár esetleg szállítással együtt sem egy akkora nagy összeg. Ennél olcsóbban "márkást" csak gagyi hamisítványt fogsz találni. Ami meg picit jobb, hanem mondjuk török és nem kínai kopi, az drágább...
2017. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lovely K-lips! Az egy jó replika, Rossmanokban gyakran felbukkan
2018. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!