Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek kerül az nekem...

Nyíri Dorottya kérdése:

Szerintetek kerül az nekem pénzbe, ha egy két napja kapott szemüvegben a lencsét ki akarom cseréltetni? Vagy ingyen megcsinálják?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik a lencséje,mert a védőrétegek miatt ilyen kékesen befénylik és szinte nem is látszik tőle a szemem :/

2016. dec. 9. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos összeget biztos, hogy kell érte fizetned, de azt nem tudnám megmondani, hogy mennyit. Az biztos, hogy nem pár száz forintba fog neked ez kerülni.
2016. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol csináltattad?


Én Vision Expressben anno, ha ráfogtam volna, hogy hányingerem van benne vagy balesetveszélyes nekem azt hiszem 2-3 hétig cserélték volna... vagy vhogy így.

Az, hogy nem tetszik, szerintem nem elég indok nekik.

Engem pl. próbáztattak úgymond az üzletben, miután beigazították a lencséket a szemüvegbe. Utána mondtam, hogy megfelel, aztán vmi papírt kellett aláírni... bonyolult, lényeg, hogy a "nem tetszik, visszacserélném" már ne az ő felelősségük legyen.

2016. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De keresd meg a garancia levelet és olvasd el, mire érvényes. Ha mondjuk véletlen karcos lesz vagy megreped, hátha cserélik... ekkor meg lehet próbálkozni más üveggel is, de készülj rá, hogy macera lesz :/
2016. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De látszik, nyugi.


Ha nincs rajta, akkor meg minden fényt visszaver, na, akkor tuti nem látszik a szemed.


Ma már lefényképezel bárkit szemüvegben, nem veri vissza a lencse a fényt, régen mindig megkérték az ofőt meg a szemüveges gyerekeket, hogy vegyék le a szemüveget, mert két nagy reflektor lesz a szemük helyén.

2016. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem számítottam ilyen gyorsaságra! :) Második válaszoló: Az Optika-Fotó Bt.-nél csináltattam.Az eladó bele vitt abba,h ilyen blue controll védőréteg is legyen a lencsén,mert akkor még jobban véd és nem is lesz sokkal drágább,én meg jóhiszeműen belementem,mert nem tudtam h utána ilyen hülyén kékes lesz az egész.Különben biztos nemet mondtam volna rá...Nem bánnám,ha lenne vmi mentőövem ami védené a pénztárcámat és engem,mint vevőt,mert nem kis pénzekbe kerülnek ezek a dolgok,de valszeg az ők malmára hajtják úgyis a vizet inkább,h jól jöjjenek ki.De nagyon fel fogok háborodni,ha borsos lesz az ára,mert akkor duplán leszek rászedve.A garancia levelen nem áll semmi konkrét,csak annyi h 3 évre szól.
2016. dec. 9. 11:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló: Persze,látszik a szemem,nem véletlenül bigyesztettem oda a szinte szót elé :) De tényleg kékesen fénylik az egész :D Miután kivettem pont elmentünk fotózni a párommal és engem is lekapott párszor az új szemcsimben :a képeken mindegyiken kékes fátyolban vagy csillogásban van a szemem. :P Az előző szemüvegemen nem volt blue controll védőréteg és egyáltalán nem fénylett a szemüvegem lencséje,olyan volt mintha nem is lett volna üveg benne :D Szóval nem véletlenül zavar és akarok cserélni.Főleg,h 36 ezret költöttem rá,akkor legalább feleljen már meg az elvárásaimnak. :)
2016. dec. 9. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Te kérted rá a bevonatot végeredményben, nem hiszem, hogy ezzel foglalkozni fognak... Nem kérted, hogy megnézhess egy szemüveget, amin van? Majd legközelebb fogod kérni.
2016. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig fognak vele foglalkozni :D Mert különben ki verem a balhét :)Majd beszámolok,hogy alakult a dolog,hogy más okuljon a szituból:)
2016. dec. 9. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett ennek a vége?
2017. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!