Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bronzosító púderrel is lehet...

Bronzosító púderrel is lehet teljesen fehér bôrbôl napbarnítottat elérni (nem csak bôrhiba fedést szeretnék hanem tényleg barnábbnak tűnni. ) vagy inkább próbálkozzak krémekkel ami jobban fedhet?

Figyelt kérdés
Leálltam a szoláriumozással és még soha nem használtam barnító krémeket ,se púdereket de most ajánlottak nekem egy bronzosító púdert ami legalább 4 árnyalattal sötétebb a bôrömtôl.
2016. dec. 9. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát az igen nevetségesen nézne ki. :D Főleg, hogy a nyakad, kezed, füled, stb láthatóan sokkal világosabb lenne.

Na meg orrot fújsz és aztán ott fehérlik az orrod? :D

A bronzosító az bronzosításra van, kb mint egy pirosító. Nem az egész fejedre. :D

2016. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

A bronzosító púder nem arra van, hogy színt változtass, hanem hogy kicsit egészségesebbnek tűnjön az arcod, nem szokás vele az egész arcot lekenni, csak az orcákat, esetleg halántékot. De egyébként ha szépen meg van csinálva, elég látványos a változás.

Próbáld ki a barnító krémeket vagy a spray tant.

2016. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!