Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen frizura illene hozzám?

Milyen frizura illene hozzám?

Figyelt kérdés

14/L

Derékig érő haj.

Kedves, vicces, okos vagyok. A rossz az az, hogy könnyen feldühíthető, de néha túl csendes, ijedős vagyok.



2016. dec. 9. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem így megy. Az arcformád alapján tudnánk megmondani, és nem tulajdonságok alapján.
2016. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi köze ezeknek az infóknak a hajadhoz?
2016. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ovális arcformám van
2016. dec. 10. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát tényleg vicces lehetsz, kissé megnevettetett, hogy ezeket az infókat komolyan gondoltad a hajforma megállapításához.:D


Egyébként azt mondják az oválishoz minden illik. Szerintem nem. Nekem is az van és személy szerint nagyon rühelltem mikor rövidre vágattam a hajam hirtelen felindulásból.

Bár én úgy gondolom, hogy nem csak az arcforma az, ami meghatározza mi áll jól, hanem az is, ami "benne van" (értem, szem, száj, orr, szóval az arcod karaktere).

Jó lenne egy képet látni rólad.:)

2016. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!