Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha elmegyek optikushoz ő tud...

Ha elmegyek optikushoz ő tud tanácsot adni milyen formájú szemüveg áll jól?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ők nem divatszakértők, de a véleményüket biztosan elmondják és segítenek, ha megkéred őket :) Én teljes dilemmában voltam, amikor keretet kellett választanom mert az volt az első szemüvegem és korábban sosem próbáltam. Rengeteget felpróbáltam és mindegyik furcsa volt, nem tudtam eldönteni, hogy jól áll vagy sem és végül az optikus mondta meg, hogy szerinte melyik a legjobb, azt is vettem meg és szerintem jól döntött :)
2016. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan :) Mondjuk én személy szerint anyukámat hívom segítségül keretválasztásnál, de szerintem egy optikus is nagyon szívesen segít.
2016. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudnak. A vision expressben biztosan. Nekem sokat segített ott az eladó csajszi, azonnal vágta melyik keret fog jól állni.
2016. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ért valamit a szakmájához akkor tud segíteni. Én sok helyet megjártam, volt ahol elmondtam mit szeretnék és megfelelő méretet sem ajánlott csak rámutatott a nő a szemüvegekre, hogy próbáljak.

Nem sok időt töltöttem ott el.


Máshol rögtön segítettek, elmondtam hogy kb mi az elképzelésem és mutatott olyan stílusú és méretű szemüvegeket.

2016. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!