Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körömlakkot hordotok...

Milyen körömlakkot hordotok általában?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én általában nude színeket, de ha éppen egy fehér esetleg fekete vagy valamilyen más feltűnőbb szín illik az aznapi öltözködésemhez akkor szívesen viselem azokat a színeket is. Alapjába véve szerintem a legnőiesebb színek a nude-ok es a fehérek. A metálosakat is szépnek talalom azért:)
2016. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 10. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
szinte csak a piros árnyalatait (csillám meg minden kiegészítés nélkül)
2016. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szeretem a klasszikus pirosat,

a nude-ot, gyöngyházfényű fehéret, márványos kékes-zöldet.

Szívesen variálom őket fényes és matt színű fedőlakkal, csillámokkal, illetve tükörporral (mirror powder).

Általában ezeket használom.

2016. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a tükörport kipróbálnám. hol lehet venni?

nem vagyok pesti.

2016. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a Moyra webshopjából rendeltem 950 Ft-ért.

Nagyon megéri és nagyon kevés kell belőle a körömre,így sokáig elég.

Itt a link: [link]

2016. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 10. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
köszi, 6. megnézem a szállítási díjakat is.
2016. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kékből van a legtöbb. Lila, zöld, sárga, narancs. Pirosból próbálok minél feltűnőbbet.


Nekem ezek a tipikus színek nem tetszenek. Nude nincs, rózsaszínből csak feltűnő.


De a kék nagyon kedvencem.

2016. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában évszakhoz alkalmazkodnak a körmeim. Tavasszal paszteles világos színek, kellemes zöld, rózsaszín lila kék mind világos pasztel árnyalatban, nyáron élénk neon színek, ősszel szürke, barna nude-ok piros ányalatai, avar színek sötétlila(pl padlizsánlila) úgynevezett "piszkos szinek"(kicsit szürkésebb, barnásabb árnyalatú pasztel közepes kélységű színek) télen pedig fehér kékek, bordó szürke ünnepek környékén csillogó színek(ezüst arany, metálszínek)
2016. dec. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!