Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek nem viszket a fémszíjas...

Nektek nem viszket a fémszíjas órátok fél nap után?

Figyelt kérdés

Nekem a karkötők viszketnek pár óra után, mert sosem elég szorosak, folyton súrlódnak. A fémszíjas órákat meg lehet húzni úgy, hogy nem viszkessenek?


Nagyon megtetszettek mostanában a nagyobb, kicsit pasis fém órák, de félek venni egyet, mert a szalonba hiába próbálom fel, akkor nem fog viszketni, csak nap végére.



#óra #karóra #Timex #Fossil #óraszalon #fémszíjas #fém óra #fémszíjas óra
2016. dec. 10. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg szedess ki belőle szemeket, akkor nem fog súrlódni.
2016. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te, figyi, nincs neked véletlenül fémallergiád? Érdemes lenne kivizsgáltatni bőrgyógyásszal.
2016. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem fémallergiám van. Óránál emiatt féltem is a fémcsatostól..viszont van egy Citizenem, aminél fél év mindennapos használat után sem tapasztalható a jelenség.

Amennyiben fémallergiád lenne (nekem nikkelre jött ki magas % az allergiavizsgálaton), csak rendes óragyártótól vegyél, ott szinte 100%, hogy nem fog kijönni az allergia. (Pl. Tissot, Seiko, Citizen, Marvin, stb.)

2017. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!