Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Veszélyes otthon fület lyukasz...

Veszélyes otthon fület lyukasztani?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy le is bénulhatok ha rossz helyre szúrom meg ilyenek, de már azt is hallottam sok embertől hogy már számtalanszor lyukasztották másoknak is meg maguknak is és semmi bajuk sem lett.Nincs valami oldal ahol leírják hogy melyek azok a pontok ahová nem szabad?Ti hogy vagytok ezzel?Már ki van lyukasztva a fülem csak szeretnék mé egy lyukat feljebb de még nem a porcba hanem a cimpa és a porc közötti részbe.

2016. dec. 10. 13:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mikor tudnám meg ha valami olyan ideget találok el amitől bajom lesz?Amikor átszúrtam vagy akár hetekkel,évekkel később?
2016. dec. 10. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkal biztosabb, ha szakember csinálja. Hidd el, nem sok az a max 2000 Ft. egy ilyenért.
2016. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En magamnak osszesen 12 helyen szurtam at a fulem es 2-3 nap kihagyassal csinaltam. Semmi bajom nem lett puszta szerencse pedig csak igy spontan szurtam az egeszet.
2016. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is érdemesebb szakemberrel csináltatni, de pl. egyik barátom is magának szúrta ki.
2016. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!