Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másnak is ilyen gyötrelmesen...

Másnak is ilyen gyötrelmesen nehéz az alapozó vásárlás?

Figyelt kérdés

Kettőt szoktam összekeverni,de ha ebből az egyik elfoogy ,akkor megint jön a kínlódás a vásárlással.


Ha meg véletlenül sikerül tökéletes színt eltalálni, akkor a fedése nem jó.


2016. dec. 10. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nekem egyszerű, mert ha egyet eltaláok, akk ugyanolyat veszek :D
2016. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyszerű, még nem találtam olyat, amivel maximálisan meg lennék elégedve, ráadásul mivel elég fehér vagyok, és sárgás tónusú a bőröm, ezért nálam alapból sok alapozó ki is esik.
2016. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is fehér bőrű vagyok, nekem meg pont az a problémám, hogy minden sárgásnak hat rajtam. Még nem sikerült olyat találnom ami minden szempontból megfelel.
2016. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű. Még nem találtam rosszat.
2016. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3., én a 2. vagyok, próbálkozz a L'Oréal alapozókkal, esetleg Rimmel, rajtam mindegyik elég rózsaszín. Ami meg sárgás lenne (pl. Bourjois alapozók többsége), az meg túl sötét...
2016. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!