Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Matt olcsó rúzst keresek...

Matt olcsó rúzst keresek valamit hol lehet kani? Minősége jó legyen. és hogy hol lehet venni?

Figyelt kérdés
És ha lehet akkor a dm-be is kapható legyen de asseba ha nem ott!
2016. dec. 21. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kani nem tudom hol van,de az olcsó,jó minőségű kicsit üti egymást.NYX-nek vannak matt rúzsai,Müllerben lehet kapni.
2016. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NYX-et hónapok óta nem lehet Müllerben kapni, mert külön szaküzletük lett az Allee-ban.

Amúgy az Essence Matt Matt Matt nevű rúzsai meglepően jók (pedig általában nem szeretem a termékeiket), és Rossmannban, DM-ben, Müllerben is lehet kapni őket.

2016. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uköszi a válaszokat!
2016. dec. 22. 23:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Ukmöszi a válaszokat!
2016. dec. 22. 23:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Talatam egy jominosegut! Avon matt ruzsat irto jo kremes nem kopik a szadrol! Gondoltam megosztom veletek!
2017. márc. 19. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!