Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó folyékony matt...

Milyen jó folyékony matt rúzsokat tudtok ajánlani ami a Dmben és a Rossmanban megtalálható 2000ft alatt?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a trend it up ultra matt ki creamjét,a Lovely-s extra lastingjait.Részben beváltak de rávagyok kattanva ezekre és szeretnék még venni.Esetleg a Lovely-s k lipsben gondolkozom és az Essence matt matt matt-jében.Mi a véleményeteket?

2016. dec. 30. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
1 Lovelym van, de nekem bevált:))
2016. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább várd meg amíg összegyűlik a pénzed egy drágábbra, ami jobb minőségű és úgy válassz. Komolyan nem sznobságból mondom, tudom, hogy nem egyértelmű hogy mindenki meg tudja engedni magának a minőségibb sminktermékeket (én sem pl) de jó tanácsból mondom, mert már ráfaragtam rossz szájfénnyel egyszer.

Tényleg nem leszólni akarlak csak szerintem fontos hogy mit kensz a szádra :)

2016. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem matt matt van, szerintem is pénzkidobás. Rövid ideig marad fent.
2016. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most egy Dior Addictra gyűjtök. A Max Factor Lipfinity-je is jó, bár abban sok a csillogós árnyalat. Viszont az annál olcsóbbakat (1-2-3 000 Ft) nem ajánlom, nekem az minden márkától pénzkidobás volt.
2016. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,van drággábbam is de kb ugyanaz mint a párszáz forintos.
2017. jan. 1. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!