Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miket kell beszereznem ahoz...

Miket kell beszereznem ahoz hogy otthon tippes műkörmöt tudjak feltenni magamnak?

Figyelt kérdés
Sajnos pénzem nincs műkörmösre de nagyon szeretnék. Arra lennék kiváncsi hogy ha tippeset körmöt teszek fel magamnak ahhoz mi kell? Tippet hol tudok beszerezni és mennyiért? Elég hozzá csak egy ecset és zselé? Légyszi ha tudok olyan webhelyet ahol tudok rendelni jó áron, légyszi azt is írjátok meg, illetve ha valakinek van tapasztalat, akkor hogyan kell megcsinálni otthon? És mennyire tartós? Köszönöm!!

2017. jan. 1. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A tippes műköröm elavult, nem használja már szinte senki, max aki nem tud építeni.

Én nem ajánlom,hogy belevágj otthon,főleg nem a tippesbe.. Nagy károkat tudsz okozni magadnk+ nem is lesz olcsó, mire mindent beszerzel,ott vagy,hogy abból a pénzből 1 évig járhatnál körmöshöz.


Ha rám hallgatsz,akkor max otthoni gél lakk szettet veszel.

Azt egyszerűbb elkészíteni és valószínű esztétikusabb is lesz,mint a házilag barkácsolt tippes köröm..

És kevesebb kárt tudsz tenni a körmeidben.

Ami kell az otthoni gél lakkhoz:

-uv lámpa

-nail prep

-gombásodást megelőző ecsetelő folyadék(olyan üvegben lesz,mint a nail prep)

-savmentes primer

-fertőtlenítő(eszköz és kézre is külön)

-portalanító kefe

-buffer

-reszelő

-narancsfa pálca

-alaplakk

-színek

-fedőlakk

-fixáló folyadék

-szálmentes törlő


Ez így a nagyon minimum ami kell. Ha rám hallgatsz,akkor alaplakknál és fedőnél egy minőségibbet veszel. Színeknél nekem beváltak a kevésbé márkás termékek is.

De a tippes dolgot tényleg felejtsd el, láttam már sok ilyen otthon készültet és nem is volt tartós,csúnya is lett és még a körmöt is elreszelte.. Inkább gél lakk, azt egyszerűbb szerintem, nem sokkal bonyolultabb a hagyományos lakkozásnál. Ha megfelelően csinálod,akkor a körmöd egyáltalán nem vékonyodik el, simán megnöveszted gél lakk alatt hosszúra.

2017. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!