Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok milyen kell?

Mit gondoltok milyen kell?

Figyelt kérdés
Hamarosan orr pc-t szeretnék csináltatni viszont nem tudom hogy milyen karikát rakassak majd bele (mindenképp karikát szeretnék) melyik karika az amelyik a legkisebb eséllyel fertőződik el?

2017. jan. 9. 19:57
 1/5 anonim válasza:
Ha normálisan le van sterilizálva és nem vagy érzékeny az adott fémre akkor szerintem teljesen mindegy
2017. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A fertőződés nem függ ezektől.

A legkönnyebben a titán száras ékszer gyógyul. De ezt a testékszerezővel beszéld meg (a méretek miatt).

2017. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jan. 10. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél? Cimpába vagy olyan.. jaj mi a neve... szóval középre? Ha cimpába mindenképp csvaros pöttyel kezd, a karikát nehezebb berakni és ez ilyenkor fáj plusz nekem magától is mozgott így a sebbe vitte a koszt és non-stop vadhús volt rajta amíg karikás volt az orrom. Ha szólsz a piercernek kijjebb szúrja hogy kisebb karika is elég legyen. Ha középre lehet ott is jobban jársz egy pici hajlítottal, főleg ha szülők/suli/főnök azt mondaná a karikára hogy márpedig szedd ki mert ők ezt nem engedik, a picit vagy patkót el lehet rejteni.
2017. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minenképp olyat szeretnék ami a kis "vályatba" megy, tehát orrcipába semmiképp.
2017. jan. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!