Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Nagyon gáz, ha 13,5 évesen (3 hónap múlva 14) befestem a szemöldököm konfirmálásra?

01-11 21:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Nem az.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 01-11 21:19 Privát üzenet
Igen, az mert ilyen hülyeséget kérdezel. Majdnem 14 évesen nincs annyi eszed h ha ilyet akarsz kerdezni kerdezd meg anyádat, másrészt pedig miert lenne gaz ha befested a szemoldokod??! Az gaz ha szarul van megcsinalva es csunya de ha szolidabban szepre megcsinalod nagyon jo tud lenni. Mas 13-14 eves lanyok kesz sminkben jarnak minden nap akkor miert lenne gaz ha te egyszer kifested a szemoldokod ez nem gaz hanem mar abban a korban vagy amikor elkezdesz az ilyen dolgok fele erdeklodni nyugodtan csinald meg, nem csak konfirmalasra hetkoznapokra is ha van kedved. 16/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 01-11 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^-^
Amúgy anyám meghalt mind egy :))

# 3/9Időpont 01-12 06:15 Privát üzenet
A konfirmálás gázabb. :)

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 01-12 10:05 Privát üzenet
tantótanuló nevű felhasználó válasza:

Konfirmálás nem gázabb, egyáltalán nem gáz! Miért lenne az? Az gáz,amikor valaki ellen csinálunk valamit, nem a konfirmálás.

Ha alapvetően fested a szemöldököd, nem lesz fura. Ha csak arra az alkalomra, akkor az,mert ez nem arról szól,hogy jól kicsípjük magunkat. Persze szépen felöltözünk - megtisztelve az alkalmat. A szemöldökünk befestése nem lényeges,nem is tiltott.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 01-13 05:10 Privát üzenet
Ha szép és neked tetszik, akkor tuti nem gáz.
Az első és legfontosabb úgy is a te véleményed lesz. Ha meglátod a végeredményt, akkor el fogod tudni dönteni, hogy gáz-e vagy nem.

( Nem tudom hogy hogyan működik ez az egész festés meg milyen alkalmakra, bocs :D ) 14/F

# 6/9Időpont 01-14 15:54 Privát üzenet
Alfa1 nevű felhasználó válasza:

Isten szemében mind egyformák vagyunk, vagy nem? Akkor meg mindegy, hogy befested, vagy nem. ;)
Csak vicceltem. Nincs is isten, és azt csinálsz, amit akarsz. (Bár, hogy miért éppen konfirmálásra, és nem mondjuk ballagásra...)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 01-15 12:04 Privát üzenet
Nagyon gáz.
Konfirmálásra nem kell úgy kinézni, mint egy esti buliba! Ide a szerény külső az elfogadott, egyáltalán ne legyen rajtad semmi festék.
Egy 14 éves gyereken! Megáll az ész!

# 8/9Időpont 01-15 22:24 Privát üzenet
Azt még értem, ha a kisgyerek azt mondja, hogy 2 és fél éves, de ez a 13,5 kicsit gáz.... na meg a végén kiderül, hogy már 13,75 vagy... akkor mit fiatalítod magad?

# 9/9Időpont 01-16 10:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szempillaspirálnak 3 hónap után tényleg lejár a "szavatossága"?
Ma lyukasztottam a fülem. Ugye tettek bele fülbevalót aztmikor vehetem ki?
Beszárad ha csak pár honap mulva hasznalom?
Begyulladt a porcos fülbevalóm egy hónap után, mit csináljak vele?
Piercinget 4 hónap után ki lehet venni rövid időre? Tovább lent
Szeretnék érdeklődni hogy 4 napja voltam kozmetikusnál szemöldököt szedetni és gyantával szedetem mindig. Ez körülbelül meddig bírja ki hogy mire elkezd visszanőni? Mert remélem..

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu