Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék átállni high end...

Szeretnék átállni high end termékek használatára, ti melyik termékkel kezdtétek anno?

Figyelt kérdés

Épp egy korrektort tervezek venni, aztán majd egy pirosítót, vagy rúzst.

Ti milyen sorrendben csináltátok? A régi drogériás termékeket megtartottátok?


2017. jan. 12. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mikor eldöntöttem rögtön vettem mindent egyszerre... Ami hülyeség volt, mert iszonyú drága ugye. Ha most lennék akkori énem helyében előszőr alapozót, majd korrektort vennék, utána száj és szemes dolgokat. Drogériásakat nem használtam utána már, de szükség helyzetre megtartottam. Bár azóta visszatértem a jóbb minőségű drogériásra, mert nem láttam nagy különbséget és azt a plusz pénzt fontosabb dolgokra költöm inkább. Bár rúzsból még most is azt használok, Chanelt, az a kedvencem :D
2017. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit sokan nen tudnak, a smink nem az alapozóval, hanem a hidratálónál és a primereknél. Én inkább ezekkel kezdeném. A chanel hydra beauty gel krémjét szeretem mint hidratáló. Vagy clinique hidratálók. UD híres szem primere. De úgy is magadnak kell kitapasztalnod, melyikek jönnek be.
2017. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Korrektorból nekem az Estée Lauder a kedvencem, próbálj ki egy drogéiában tesztereket. :)
2017. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én először kaptam egy Chanel rúzst a nővéremtől a 15. szülinapomra. Az volt a "mérföldkő", előtte van az ő sminkcuccait kunyiztam, vagy az anyáét.

Utána anyával a MAC-ben kisminkeltek mind a kettőnket. És nekem annyira tetszett az enyém, hogy megvettük azokat, amiket használtak az arcomon. Aztán mára ott tartunk, hogy egy nagy fiók van tele sminkcuccokkal... :D


Drogériás termékeket kb másfél éve egyáltalán nem használok.

2017. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem eloszor azrca valo sminkeket vegyel, mert ha megvan a szep alap akkor azon barmi jol fog mutatni, es igy igaz forditva is. lehet akarmilyen szep a szemsmink meg a ruzs, ha az alap nem szep.

en legeloszor a mac fix+-t vettem, aztan clinique 2in1 alapozo, majd UD naked skin korrektor

meg persze majd az Anastasia Dipbowrol sem lehet megfeledkezni

2017. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én először egy MAC rúzst kaptam, aztán egy Chanel alapozót vettem, mert elegem volt, hogy az összes drogériással volt valami nyűg.


Korrektorból szerintem a legjobb a MAC Pro Longwear-je.

2017. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jan. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!