Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkeket érdemes...

Milyen sminkeket érdemes venni egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Még egy sminkem sincsen... Tudom hogy mit mire kell használni, csak azt nem tudom hogy milyen márkájút és azon belül is milyet vegyek. Amit mindenképpen szeretnék az szemöldökre való lenne, mert nekem eléggé ritka szóval távolról szinte nem is látszik, illetve az ilyen alap dolgokat is jó lenne beszereznem... Mint pl BB krém, alapozó, szempillaspirál, szájfény, rúzs, stb...


Nagyon örülnék hogyha tudnátok segíteni és olyanokat mondani ami nektek bevált, és nem kerül túl sokba.



2017. jan. 13. 11:13
 1/3 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen árkategóriában gondolkozol.

Pl. én már régóta nem használok drogériás termékeket, nekem ég és föld a különbség egy Catrice, vagy egy MAC alapozó között.

De kezdőknek, gyakorolni elég első próbálkozásra szerintem a párezer forintos termék is. :)

Vagy ha profibbat szeretnél, menj be mondjuk a MAC-be, ott ki is sminkelnek és utána meg is veheted azokat a termékeket, plusz segítenek, hogy melyik illik a bőrödhöz, megmutatják, hogyan kell használni őket.


Szemöldökre én a Beautiful Brows-t használom ( [link] nekem ez nagyon bevált és szeretem is.


Sminkek terén számít tényleg az árkategória, de a drogériás cuccokból nekem nagyon jó volt a Catrice, a Maybelline, meg az Astor is.

Felső kategóriás termékek közül sok van, amit szeretek, általában a Sephoratól rendelek és külföldről küldi tovább az egyik barátnőm. Azon az oldalon kb. minden megtalálható a nagyobb márkáktól.

2017. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A miss porty-nak a szemöldökformázóját ajánlom.alapozót..a legjobb amit ajánlani tudok az az Avon-nak az olajos alapozója.Már egy jó ideje használom ès nekem elèggè bejött.Szempillaspirált az essens-nek a lash princess spirálját ajánlom vagy a Cien-nek a vízálló spirálját.Èn mondjuk egyszerre szoktam a kettőt :).Remèlem segíthettem.
2017. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat :D

Majd szakítok időt hogy megnézzem illetve még meg is vegyem a sminkeket.


Ha van még valaki akinek van olyan termék ami nagyon bejött neki nyugodtan írjon még.

2017. jan. 14. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!