Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Duzzadt arc piercing. Valakine...

Duzzadt arc piercing. Valakinek hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

4 napja csináltattam, de egy picit beduzzadt az arcom, ezért szorította a piercing. A 3. napon vissza kellett mennem, hogy hosszabbat tegyenek bele. Az arcom jobb felén újra átszúrta a tűt, úgy helyezte be a hosszabb piercinget. Nagyon fájt, ezért a másik oldalon már nem engedtem, hogy tűvel csinálja és a zsibbasztót is addig hagytuk, ameddig én mondtam. Meg is látszik, ugyanis a bal oldalamon kevésbé duzzadt, viszont a jobb felén eléggé bedurrant. Olvastam, hogy ez normális, 10-es skálan egy olyan..4-es a fájdalom, amit most érzek, viszont eléggé aggaszt, hogy nagyon picit kipirosodott a lyukak körül. Nem erőltetem a piercing mozgatását, csak amikor a sebtől tisztítom, betadinnal kenem és liszterinnel öblögetek. Vettem nurofen gyulladáscsökkentőt (ezt ajánlották a patikában, ibuprofen alapú), abból bevettem tegnap este egyet és ma reggel egyet. Többet nem igazán szeretnék, az alternatív orvoslás híve vagyok..meg nem is fáj annyira. Van okom ijedtségre, vagy normális ez a kis pirosság? Honnan tudom, ha elfertőződött, valamint mennyi időt igényel a gyógyulás, mikor kezd majd lelohadni? Tudom, ez változó..


(Tényleg csak azoktól várok választ, akik tapasztaltak ilyen téren, offokra nem vagyok kíváncsi. Köszi a megértést)



2017. jan. 13. 13:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!