Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen ez sok smink lenne?

13 évesen ez sok smink lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni CC krémet használni (bőrhibáim nem nagyon vannak de azért akadnak :D) meg szempillaspirált ez sok lenne? Hogy kérdezzem meg? Ti hogy kérdeztétek meg anyukátokat? 13/L

2017. jan. 15. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkoztam hogy csak úgy titokban megvenném a CC krémet... mert arra nagyobb szükségem van... :( Nem lenne jó ötlet hazudni de... Szerintetek? Csinálta valaki már így? Ha igen mi lett utána? :D
2017. jan. 15. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A CC krém és társai inkább arra valóak, hogy egyenletes legyen a bőröd. Nem mondhatjuk, hogy "káros" a bőrre, mint pl. az alapozó magában, mert ugye ez lényegében egy hidratálókrém alapú sminktermék. Az apróbb bőrhibák eltűntetésére korrektor való (pattanások, kisebb piros foltok). Ebből a krémes állagúakat javaslom, ha a szemed alatt vannak sötét karikák, akkor arra pedig a folyékony állagút. Ha ezt felvitted, tegyél rá egy kis színtelen púdert (fehérnek tűnik a dobozkájában, de ez ne tévesszen meg), hogy ne mocorogjon el a nap folyamán. Szerintem ez nem sok, 13 évesen én is ennyit használtam. :) Menj oda anyukádhoz, és mondd meg neki, hogy szeretnél elkezdeni sminkelni, de nem fogod túlzásba vinni. Úgy is megérti, ő is volt fiatal. :) 15/L
2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is észreveszi, inkább menjetek el együtt, legalább tud segíteni a megfelelő szín kiválasztásakor. CC krém szerintem még sok, majd 1-2 év múlva :)
2017. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne titkolózz, ez nem olyan nagy dolog, fontosabb a bizalmas kapcsolat az anyukáddal. Biztosan megérti, és tudja, hogy egyszer eljön minden lánynál az idő, amikor szeretné megismerni a női praktikákat.

Figyelj oda arra, hogy jó minőségű termékeket válassz, utóbbiból még az alapozó sem káros, sőt, de az még korai. Korrektor és szempillaspirál teljesen rendben van. Esetleg még színezett ajakbalzsam.


21L

2017. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is jobb lenne vele megbeszélni:) Pénteken megyünk ugyis drogériába ott majd megemlítem neki szerintem úgyis megengedi :)Köszönöm a tippeket!:)
2017. jan. 15. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos megengedte? :)

Nekem ha lenne lanyom max a szajfenyt engednem neki, ha meg gimiben elojon a pattanasos idoszak akkor irany a kozmetikus. :)

2017. jan. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából sikerült róla lebeszélnie

... -_- De jobb így én is beláttam :D

2017. jan. 24. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!