Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha 12 évesen van rajtam...

Baj ha 12 évesen van rajtam egy pici smink?

Figyelt kérdés

Alapozó,pirosító és néha egy pici szempillaspirál. Nem feltűnő,de szebb tőle az arcom.

Mi a véleményetek erről?

Negatívak kerüljenek!

Előre is köszi!

12/L



2017. jan. 16. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, de a termékek minőségére figyelj oda, illetve a bőrápolásra is, mindennap kíméletesen távolítsd el a sminket az arcodról és használj hidratálókrémet.

Én is nagyon fiatalon kezdtem el sminkelni, mindenkinek más az érdeklődési kora, nincsen ezzel baj szerintem.

2017. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*köre
2017. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem aztán nem baj, de 12 évesen felesleges a smink. Alapozó főleg. Szerintem nevetségesen festenek, akik ilyen fiatalon sminkelnek, csak azért, mert a "nagyok" is azt csinálják.
2017. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

"Negativok kerüljenek."

Azt gondolod hogy téged ezért csak dicsérni lehet.

Azt azért tudd hogy minden szépészeti anyagban van vegyi anyag. Ami káros a bőrre. Na most minél többet használsz, annál több vegyi anyagot viszel a bőrödre.

Úgy hogy 12 évesen neked még nem kellene semmit magadra kenni, mert ettől nem leszel szebb, csak hamarabb tönkre megy a bőröd.

2017. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem,ha nincsenek pattanásaid és nem piroskás az arcod,akkor az alapozó felesleges,mert eltömíti a pórusaid még idő előtt.Ha viszont problémás a bőröd,akkor meg tudom érteni.Ennyi idősen én szenvedtem vele nagyon.

Szempillaspirál szerintem oké :)

2017. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen sajnos piroskás a bőröm,főleg a homlokomon szóval csak egy pici alapozót de rakok rá. A szempilláim elég kicsik,szinte nem is látszódnak,a bőröm falfehér szóval a pirosító azért "kell".

De nagyon köszi annak aki rendesen válaszolt!

2017. jan. 16. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 18 éves koromig nem engedte anyukám, hogy alapozót,pirosítót használjak.

Korrektor,szempillaspirál 14-18 éves korom között,szalagavatómkor volt rajtam először alapozó,szemhéjpúder stb.(19.szülinapom után 1 héttel)

Szerencsére nekem olyan az arcom,mint a babapopsi,korrektor a szemem alatti karikákra kellett csak,így nem éltem meg hú de nagy traumaként,hogy minimálisan sminkelhettem.

Szerintem viszont egy hatodik-hetedikes kislánynak nem kéne alapozót használnia, főleg,hogy esélyes,hogy nincs szépen eldolgozva,egyenletlen. Biztosan nem tudnád korrektorral, esetleg maximum bb krémmel palástolni a pirosságot? A pirosítót ha ésszel használod,lehet szép, spirál belefér. Próbáld meg felváltani az alapozót valami mással inkább kicsi lány,hidd el, nem ellened beszélek,csak vigyázz a bőrödre, olyan fiatalka még.


Mi a véleményetek erről?

Negatívak kerüljenek! < plusz egy jó tanács, a negatív kritika is kritika. Gondold át,hogy van-e igazság tartama,és vedd figyelembe a szándékot. Ha rossz, természetesen nem kell vele törődni,de ha negatív kritikát kapsz, jó szándékkal, akkor érdemes átgondolni, hogy igaza lehet-e az illetőnek.

2017. jan. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm :)
2017. jan. 17. 07:16
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Baj.
2017. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ok
2017. jan. 26. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!