Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik Sleek palettát ajánlaná...

Melyik Sleek palettát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Rengeteget vaciláltam azon, hogy melyik Sleek i-Divine szemfesték palettát rendeljem meg, de nem tudok dönteni...(világos)kék szemhez melyiket válasszam? Fontos, hogy hétköznapi és bulis sminket is tudjak készíteni vele.

2017. jan. 18. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Huhhh. Mind jó. Neked kell eldönteni, hogy hozzád melyik passzol.Nekem a Storm az abszolút kedvencem. Nyáron a New Dayt használom, de amióta megvan azóta Goodnight Sweatheart is gyakran előkerül. Ha nincs alap pakettád, akkor olyat keress amiben van egy sötét matt ( fekete vagy barna) , legalább egy jó matt satírozószín, és egy szép highlight szín.
2017. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a Oh So Special paletta van meg és nagyon szeretem.

Nekem barnászöld szemem van, de bárkinek tudom ajánlani, mert teljesen alap rózsaszín-barnás színek vannak benne.

2017. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia :)


Tényleg nagyon sok szép Sleek paletta van, de ha még nincs ilyen palettád, akkor szerintem mindenképp válassz olyat, amiben natúr színek vannak. (sötétebb, világosabb) Így tudsz majd nappali és alkalmi sminket is készíteni.

Én az Au Naturel palettat ajánlanám - ebben vannak matt és csillámos árnyalatok is. De szerintem neked a Storm is jól állna, abban van két kék árnyalat is. :)

2018. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SLEEK CHASING THE SUN szemhéjpúder palettáját, de az asszem limitált,egyből lecsaptam rá, szerelem volt első látásra,nem mindenapi színek,így különleges alkalmakra tókéletes,vagy egész nyári sminkekre vidám vibráló szinekel,jol párosithatoak a színek,kózepesen pigmentált,épithető krémes,porzik :( de egyik kedvenc palettám.
2020. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!