Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora lehet a gyűrűmérete...

Mekkora lehet a gyűrűmérete egy 160 centis 48 kilós alapvetően vékony lánynak? Hasonló kaliberű lányok, nektek mekkora gyűrű a jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kanadai oldalról (www.mysecretwood.com) szeretnék fagyűrűt rendelni egy számomra nagyon kedves lánynak. Sajnos a köztünk lévő távolság miatt nem megoldható, hogy lemérjem egy gyűrűjét. Természetesen meglepetés lenne, ezért az sem jó, hogyha megkérek valakit hogy mérje le az ujját. Na mindegy az a lényeg, hogy most próbálom minél jobban behatárolni, hogy mi lehet a jó méret neki. U.S/Can mértékben 6, 6.5, 7-esre gondoltam (kerületben ez kb 51-54mm), hogy jó lehet neki. Annyi tévedés belefér, hogyha a gyűrűsujjára picit nagy, akkor még jó lehet a középső ujjára. Tudom, hogy így nem lehet biztosra menni, de ez van. Hasonló lányok, nektek mekkora gyűrű kell? Vagy itt egy kép a kezéről, hátha valaki jobban tippel. Remélem nem látja meg. :D [link]

2017. jan. 25. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mennyire függ a magasságtól, inkább az ujj csontozatától.

Nekem vékony, inkább kislányos ujjaim vannak, 162 cm vagyok 51 kg- és az ujjam mérete 48-49-es. De az átlagméret inkább az 50-es kategóriában van 51-54 mm.

Eljegyzési gyűrűből kaptam 52-est, de csak azért mert azt lehetett beszűkíteni. A fagyűrű az necces, ott viszonylag pontosan kell tudni, plusz ha vastagabb, akkor inkább nagyobb méretet kell rendelni (ezt mondta nekünk az ékszerész).

Ahogy néztem neki is vékonyka ujjai vannak, én az 51-52-es mértre tippelnék.

2017. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már mint minél vastagabb a gyűrű, annál merevebb és akkor picivel nagyobb méret kell.

-Na most 48-as a vékony eljegyzési gyűrűm,

-karikagyűrű 49-es! (3mm széles)


De linkeld be melyikre gondoltál és szívesen segítek.


25/N

2017. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a segítséget. Ezt szeretném neki: [link]
2017. jan. 25. 14:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó választás!

Vagy 6-os vagy maximum 6.5-es gyűrűt vennék.

Az 54-es méret szerintem már nagy lenne, de inkább a 6.5-est venném, mert ez egy vastagabb gyűrű.

Esetleg nem tudsz besétálni egy ékszerész üzletbe valahol és tanácsot kérni?- hátha lesznek olyan kedvesek, hogy kisegítenek- csak ha már nagyon biztosra akarsz menni.

2017. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a 6.5-est fogom venni. Azzal nem tudom hogy lennék előrébb ha bemennék egy ékszerüzletbe. Látatlanba ők is max tippelni tudnak a hölgy méretét illetően. De neked nagyon szépen köszönöm a segítséget. :) De még a 6.5-estől is félek egy picit hogy kicsi lesz. :\ Te hogy látod, a középső ujja vastagabb? Amit eddig láttam rajta ilyen-olyan gyűrűt, azt a középső ujján hordta. :D Bár lehet túlspilázom és jó lesz a 6.5-es, csak nehéz elhinni hogy ilyen vékonyka kezeitek vannak. :) Külföldi statisztika alapján találtam egy olyan infót, hogy a legtöbbet 6-os méretből adják el.
2017. jan. 25. 14:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajnos többet én sem tudom mondani, mint eddig. Vékony ujjai vannak, az látszik.

Akkor lehet, hogy a kisebbet kéne venni.

Esetleg anyukádtól nem tudod megkérdezni, hogy ő milyen méretet hord?-vagy bármi nőrokon otthon, hogy ahhoz tudd viszonyítani a méretet?

Lutri az a baj.

Akkor vedd a 6.-ost ha a másikat nagynak érzed, lehet, hogy az lesz jobb a kisebb.

2017. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jajj nem, félreértetted. :) Én attól tartok hogy még a 6.5-es is kicsi lesz.
2017. jan. 25. 17:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Hú az már nem pici.

A te ujjad mekkora? Csak, hogy nagyjából láad a különbséget, rakj mellé egy 52-es vagy 54-es méretű összetekert papírt.

Nekem anno bő volt az 52-es gyűrű nem picit. Ahogy nézem a kezeit, neki sem túl vastagok az ujjai, maximum 54-est vennék akkor, de annál nagyobbat már egy ilyen vékony csontú lánynak nem érdemes venni, mert az már sanszos, hogy bő lesz.

2017. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az én gyűrűsujjam 59mm kerületű, a középső ujjam 64-es. Én 178cm vagyok és 77kg. Szerintem átlagos kezekkel. :D Úgy gondolkodom, hogy inkább valamivel nagyobb legyen, mert akkor még a középső ujján tudja hordani, de ha túl kicsit veszek....hát a kisujján nem hiszem hogy hordaná. :D A 6.5-es kb 53mm-nek felel meg. Remélem jó lesz. :\ Egy életem egy halálom. :D
2017. jan. 25. 18:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Fúú nagyon nem tudok dönteni a 6-os és a 6.5-es között. :\
2017. jan. 25. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!