Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szakall festesre melyik...

Szakall festesre melyik termek a legjobb?

Figyelt kérdés
Beszeretnem a szakallamat festeni feketere,es olyan termeket keresek ami nem 1-2 napig tart hanem esetleg tovabb.
2017. máj. 11. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha Trináttal fested le, akkor is kétnaponta kell majd, nem azért, mert kopik, hanem mert a szakáll a hajhoz képest sokkal látványosabban nő. Egyrészt gyorsabban, másrészt a szálak erősebbek.

Így akármivel fested, 2 nap alatt lenő.

2017. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2017. máj. 11. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

amúgy mi bajod a szakálladdal? rőtszakáll vagy őszül?


ha nem akarod gyakran festeni, akkor inkább használj egy világosabb barnát, az nem olyan markáns, és kevésbé látszik meg, hogy lenő.

A fekete amúgy túl is markáns szerintem, legalábbis teljes szakállnak...

2017. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol nem szakallam van csak eros borosta sajnos szakall nagysagra nem no meg,es a fo problemam az hogy nem egyenletes,egyik oldalon mashogy no,de vannak kis halvany szorok es azert remenykedem,ha befestem vele akkor szep alak lesz es egyenletes mind ket oldalon,az ido nem problema,ha bevallik akar naponta is festem majd,ha kell,de talaltam egy termeket aminel eleg 1-2hetente,remelem nalam is bevalik :)
2017. máj. 12. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!