Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkszivacson mi kerül annyiba?

Sminkszivacson mi kerül annyiba?

Figyelt kérdés

Egy darab szivacs gyakorlatilag. Aztán 1000-5000 Ft darabja.

Én nagyon szeretem, mert nagyon szépen lehet vele alapozni, de mégis.



2017. nov. 8. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Vegyel ebayen, aliexpressen.

Miert draga valami magyarorszagon? Mert 27% az afa (a legmagasabb az unioban) es a kereskedonek meg a sajat hasznat is ra kell raknia.

2017. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Konkrétan 500 ft-ért veszek 4 db-os csomagot a drogériában. Nem tudom, milyen az, ami 5000-be kerül.
2017. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 ez a beauty blender izé ami ilyen értelmetlenül drága
2017. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A h&m sminkjei siralmasak de a makeup szivacsukat szeretem 700 vagy 800 forint, nekem 2 van az egyik fél éves a másik kb 1 hónapos. A mosást is jól bírja kb. Ugyanolyan állapotban van mint amikor vettem. A hibája hogy nagyon sok alapozót elnyel és hogy nem mindent lehet vele olyan szépen, természetesen eldolgozni. De ha ez zavar akkor rakj hozza kb. 300forintot és olyan 1200 ért ott vannak a claire's blenderei amit mindenki istenít szóval az biztos jó.
2017. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!