Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok írni egy www.notino.h...

Tudnátok írni egy www.notino.hu web-áruház elérhetőségi telefonszámot?

Figyelt kérdés
Én már hetek óta nem látom rendesen az oldalt és kellene egy komolyan vehető telefonszám. Előre is köszönöm!
2017. dec. 15. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:

google ezt dobta ki


. ezen a számon ügyfélszolgálatunk készségesen válaszol kérdéseire. A reklamáció formanyomtatványa itt. Az adásvételi szerződéstől való elállás formanyomtatványa itt. Reklamációs cím. trans-o-flex Hungary Kft,. notino.hu,. 2-es depó,. Kőrisfa u. (ipari park). 9027 Győr. Telefon:+3642220141 E – mail: info@notino.hu ...

2017. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most rendeltem, és a visszaigazoló mailben nekem is azt a számot adták meg infóvonalként, mint amit az első írt:

+3642-220141.

2017. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!