Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról, hogyha...

Mit gondoltok arról, hogyha valaki huszonévesen minimálisan sminkel csak a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Enyhébb fedésű BB krém, egy kis púder, esetleg pirosító, szempilla spirál és szemöldök formázás.


Kevés?


2018. jan. 27. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
nemtudom honnan jött ez a borzalmas divat hogy kisminkeli magát szinte minden nő. Szép úgy ahogy van!szerintem sok! pirosító, fehér arcra nagyon jól néz ki!
2018. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Évekig olyan helyen dolgoztam, ahol elvárás volt az (ennél erősebb) smink. Most irodában fogok, ott nem tudom, mennyire szokás sminkelni (vagy mennyire érdekel bárkit), ezért kérdezem.


Szerintem minimálisan "illik" sminkelni, ha csak nem a sarki boltba vagy futni megy valaki, de nyilván nincs bajom azzal se, ha valaki jobban érzi magát smink nélkül.

Én viszont ennyit igénylek, magam miatt, hogy jól érezzem magam a bőrömben. :)

2018. jan. 27. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit rakj fel, amennyivel jól érzed magad. Nem jó az, ha túl vagy sminkelve, vagy ha alul vagy a környezetedhez képest. Irodába szerintem ennyi bőven elég.
2018. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jó, annyira sminkelj, amennyire te szeretnél és amiben jól érzed magad

sokan viselnek ehhez hasonló minimálisabb sminket vagy még ennél is kevesebbet

2018. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem jo dolog, egeszseges, es sokszor igenyesebben is nez ki, ha az ember nem rak fel a fejere egy fel vakolatnyi sminket...
2018. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is elsősorban a bőrömet szeretném kímélni azzal, hogy leállok az extra fedésű alapozóval (korábban szükségem volt rá, de már sokkal szebb a bőröm, mint pár éve szerencsére).

Az erős rúzs meg sosem volt nekem komfortos viselet hétköznapokban.


Köszönöm mindenkinek a véleményt! :)

2018. jan. 28. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se vagyok alapozó párti, a legkönnyebb bb krémet is érzem és zavar, szerencsére alapból szép a bőröm csak apróbb hibák vannak rajta (meg karikás a szemem mint állat) így csak korrektorozok és próbálok egy jó arcápolási rutint összerakni (mocsok nehéz annyi féle termék van, most kezdtem el nézegetni a koreai cuccokat, na az egy teljes új iparág) ami mellé nem is kell majd sminkelni.
2018. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jól nézhet ki; főleg, ha a nő-aki hordja-is szép hozzá!


Pedig ehhez az összeállításhoz jól megy egy pink/narancssárga/piros rúzs!

2018. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oh, igen... én is próbálok eligazodni az arcápoló termékek között, de annyi minden van tényleg!! Egy élet is kevés lenne elolvasni mindent a témában, arról nem beszélve, hogy sokszor ellentmondásosak is a vélemények, hogy mi kell, mi nem, mi jó, mi nem stb...

De szerintem meg kell találni az arany középutat, tehát pl 7-8 réteges arcápolást én már nem csinálnék, főleg huszonévesen. Na meg főleg kisérletezgetni, mert mindenkinek másképp reagál a bőre... Szóval tényleg nem 1-2 napos dolog összeállítani egy személyre szóló arcápolási rutint, de szerintem megéri most ekezdeni vigyázni a bőrre, később meghálálra remélem. :)

2018. jan. 31. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez így szép összhatást kelt.
2018. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!