Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldökpiercingnek csúnya...

Köldökpiercingnek csúnya helye marad szülés után?

Figyelt kérdés
Még vagy 10 évig nem tervezek babát,mert csak 25 vagyok,de szeretnék köldökpiercinget.Azt tudom,hogy terhesség alatt ki kell venni,vagy esetleg szilikonos kismamapiercinggel lehet helyettesíteni,de engem NEM EZ ÉRDEKEL.Engem a SZÜLÉS UTÁNI "köldökhelyzet" érdekelne ESZTÉTIKAILAG.Mert szülés után lehet hogy újra visszatenném,hogy ne látszódjon a lyuk.Csak félek,hogy marad valami hatalmas űr a hasamon,és nem tudom hogy megérné e.Sokan írtak olyanokat,hogy egy nagy lyuk marad ott.Mit kell érteni az alatt hogy NAGY?Mint például mi?
2008. okt. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a nagy luk, az valószinűleg attól marad ott, ha kitágul a hasad és vele együtt a luk is. De én nem ilyen drasztikusan értelmezném. Terhesség alatt ugye tágul a hasad, és kb. félidőben kifordul a köldököd is. Teljesen felesleges ezidőben piercinget használni, ugyanis 1. kényelmetlen lesz, 2. ettől fog kitágulni a luk a köldöködben. Szerintem egyébként ha ez idő alatt kiveszed, talán be is forr szépen a luk benne és utána ha újra szeretnéd berakatni majd újra kilövetheted. Szerintem nyugodtan tetess most be piercinget, főleg hogy 10 évig nem is tervezel még babát, addigra meg ki tudja lehet rég meg is unod a piercinget, de legalábbis ráérsz majd akkor ezen gondolkozni.
2008. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ezt a nagy lyukas dolgot még nem hallottam.

Olyat viszont igen, hogy megrepedt a bőr a lyuk felett,egy nagy,vastag striát hagyva magam után.

Én még csak 21 vagyok, de ezek miatt félek piercinget csináltatni, hogy vajon hogy fog kinézni terhesség után.

2009. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!