Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Nektek tetszik egy...

Pasik! Nektek tetszik egy csajon a tetoválás?

Figyelt kérdés
pl: ha az egy sexy nonfig minta a csípőjén..
2010. jún. 9. 22:30
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen, de ne túl nagy
2010. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Egyáltalán nem nőies szerintem.
2010. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, de nem is előny.

Viszont ha szép és igényes akkor persze, hogy tetszik.

2010. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet erotikus is, de lehet taszító is. Attól is függ igazából, hogy milyen alakú nőről beszélünk. Meg azt érdemes végiggondolni, hogy évek múlva, ha esetleg már neked sem tetszik, akkor nagyon nehéz lesz az eltávolítás.


De szerintem vonzó lehet.

2010. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik tetszik, csak az az egy nem amit te mondasz. Az egyik közismert blogon ribirendszámnak hívják:D:D

Amúgy tényleg nagyon gány, elcsépelt, sablonos, semmi egyénisége, stílusa annak aki ilyet hord, csak megy a csorda után. Amúgy máshol tetszik , nekem is több van.

2010. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Derékon nagyon proli hatást kelt, szinte mindenütt tetszik csak ott nem. Egy picike jobban néz ki karon, háton, esetleg bokán vagy intim helyen.
2010. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a derékra varrt ribancrendszám undorító, de egy igényes, ki tetkó máshol szép tud lenni
2010. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Azzal viszont nem értek egyet, hogy gány elcsébelt és nicns egyéniségem pl emiatt. Az igaz, hogy a sablon nonfigeket amit mindneki magába varr tényleg nem mondanám egyéninek. De nekem igenis egyéni!!Én rajzoltam és rejtett figura van benne, aminek van mondanivalója..

2010. jún. 10. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor van mondanivalója, de akkor is ribirendszám. VAgy ahogy az egyik hozzászóló nagyon frappánsan mondta, proli.
2010. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!