Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy hete csináltattam meg az...

Egy hete csináltattam meg az ajakpiercingemet, és most kezdett el gennyezni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!Nekem is van,és egyszer csak úgykeltem,h gennyezem,pedig előtte nem.És asszem 4-5nap eltelt.Szal neizgulj!De ezt el kellett volna mondani neked,annak aki csinálta!(Persze csak ha szalonban csináltattad!)
2008. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Előző válaszoló vagyok.Ha rendesen kezeled alkohollal,hamar elmúlik!
2008. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Próbál ki a patikai 3%-os hidrogénperoxidot.
2008. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
NE! Dehogyis, ki ne próbáld! Hyperol tabletta, minden este és reggel egyet feloldasz meleg vízbe, és átmosod a bőröd meg a piercinget(de nem veszedki,csak úgy épphogy) és betadine oldattal naponta többzör is átkenheted és úgy elmúlik és meggyógyul. Nem vagyok piercer,de szeretnék, mellesleg a tippet nekem is Margó mondta WildCat-ről. Irány a patika :)
2008. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
előző vok, mármint az alkoholt ne próbáld ki!
2008. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Már nemazért de miaz h ne próbálya ki az alkohol?xD

MINDEN szalonban ezt ayánlyák:D

Plussz azt h ne foglalkozz más tippel.

de hééy ezt neked nem mondták:?

2008. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ nektek :)

igazából nekem semmit sem mondott a piercer, tök természetesnek gondolta hogy majd én tudok mindent...:) na nem baj, köszi még 1x! =)

2008. okt. 30. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát az utókezelésnél mindig oda kell figyelni, hogy NE használjatok olajos, zsíros kenőcsöket, mert azok eltömíthetik a sebet. Továbbá nem szabad hosszasan fürdőzni valamint a sebet alkohollal vagy magasabb alkohol tartalmú készítménnyel kezelni!!

Nyelv, illetve ajak ékszer esetében nem szabad tejtermékeket fogyasztani amig be nem gyógyul, mert elősegíti a bektériumok szaporodását!" - Piercing Varázs, nyugodtan megnézheted, és azért ő eléggé érti a dolgát ;)

2008. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szabad kenegetni kenőcsökkel, meg tejtermékeket sem. Nekem most attól dagadt be... Reménykedem, hogy valahogy lelohad.. :( Szóval AMIT SOHA AJAK.PC.SZÚRÁS UTÁN : ALKOHOL, TEJTERMÉK, KENŐCSÖK. Amit lehet: én phlogosollal öblögetek, jegelem... A többit még nem próbáltam, de majd még kipróbálom ;)
2009. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
nekem is aztmondták hogy az alkoholt hanyagoljam de aztán nemtudom...
2010. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!