Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barack színű ruhához milyen...

Barack színű ruhához milyen színű szemsmink illik?

Figyelt kérdés
Bordó árnyalat esetleg?
2018. máj. 30. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Natúr smink, a bordó túl sötét hozzá. Esetleg barack smink, enyhe bronzos árnyalattal.
2018. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szemhangsúlyos smink és mindenképpen világos színű rúzs illik hozzá.

Én füstös szemet csinálnék:

[link]

Vagy pedig barack árnyalatú szemfestéket használnék tusvonallal:

[link]

2018. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sziszi_69_ válasza:
100%
Szerintem valami világos. Mondjuk fehér v világos rózsaszín szemhéjpúderrel
2018. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem lőhetsz mellé, ha hasonlóan barackos-pezsgős árnyalatot választasz. Ezt füstösítheted is, hagyhatod natúran is.


Bordót én csak akkor tennék hozzá, ha a szerelésben van legalább egy bordó kiegészítő, mert csak a szemen nekem kicsit fura lenne. Ha csak a szem sarkában van egy pici bordó vagy minimális kontúrnak, az mondjuk működhet, ha a mozgó szemhéjon natúr vagy barackos a szín.


Amúgy amit még el tudok képzelni (azt feltételezve, hogy mondjuk a cipő, táska vagy barackszínű, vagy fekete, fehér, bézs, ilyesmi színek):

- natúr barnás

- szürkés vagy ezüstös füstös

- gombaszínű/taupe

- bármilyen fakítottabb, nem élénk és nem túl sötét kék vagy zöld... zöldből inkább nem túl hideg vagy mentás, azzal nagyon marcipános a hatás (ha sötétebb vagy élénkebb színekben gondolkodsz, és nem csak kiegészítésnek van szemsarokban pl., akkor ugyanolyan "szabályokkal", mint a bordót).

2018. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bordó szerintem sem jó ötlet. Inkább natúr színek, földszínek, barnás, bézses árnyalatok, füstös szemsmink lenne jó.
2018. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!;)
2018. máj. 30. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Földbarna, törtfehér, barackszín, narancssárga! Fekete szemcerkával és szempillaspirállal.
2018. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!