Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, milyen sminkecsetet...

Lányok, milyen sminkecsetet ajánlanátok nekem, ami viszonylag olcsó? A korrektorok, illetve alapozók elkenéséhez kéne.

Figyelt kérdés

Mivel kezdő vagyok, ezért nem tudom hogy milyet kéne vegyek.

A dm-ben illetve a rossmanban nem találtam, de lehet hogy rosszul kerestem?

Köszi a válaszokat!:)

16L



2018. aug. 20. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is nagyon noob vagyok a témában, de a dmben láttam pl Ebelin ecseteket ( hajas cuccok, fodrászkellékek közelében) ilyen 1200 ft körül vannak, és krémmánián is viszonylag jó értékelései vannak.

2018. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én alapozóhoz inkább szivacsot ajanlanek ha kezdo vagy, az ecsettel nehezebb szepen alapozozni, mert csíkoz
2018. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Notinoról rendeltem BH Cosmetics ecsetkészletet. Ár-érték arányban nagyon megérte, mert tényleg professzionális.

Drogériából nem érdemes ecsetet venni, mert a szintetikus műanyag, és nem szabályos kialakítású ecseteket nagyon megnehezítik a szép eldolgozást, és ennyi erővel az ujjaiddal is jobban jársz.

Igen, nem kell rögtön a baromi drága Sigma készletekért rohanni, de legalább használható legyen az ecset.

2018. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Jessup. Jó minőség, jó áron. És igaza van az előzőnek, alapozóhoz inkább beauty blendert vegyél <3
2018. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is inkább a sminkszivacsot ajánlanám. Sokkal könnyebb eldolgozni a sminket és szebb is az eredmény.
2018. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pinkpandáról rendeltem, elégedett vagyok az ecsetekkel amiket kaptam. De szivaccsal tényleg könnyebb eldolgozni.
2018. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!