Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jòl nèz ki ez a...

Szerintetek jòl nèz ki ez a tàska? Nem öreglànyos?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igazàbòl szülinapomra nèztem ki,mèg a nyàr vègèn. Hetekig hònapokig odàig voltam èrte mielőtt meg nem vettem. Semmi màst nem tudtam volna elkèpzelni. Nagyon örültem is neki egyèbkènt,odàig voltam èrte,de nem is hasznàltam csak 1szer mondjuk, mert tùlsàgosan fèltettem. Aztàn jött az ősz ès a tèl,tovàbbra is fèltem,de inkabb nyàri tàskànak tudom elkèpzelni,nem pedig nagykabàthoz. De aztòta màr azt èrzem inkàbb hogy: de mikor fogom èn ezt hordani...meg hogy mivel.... ès hogy nem öreglànyos kicsit? Szerintetek?



[link]



2018. dec. 4. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
De.
2018. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten öreglányos, mondjuk nem is éppen fiatalos. De valami jó nyári szetthez biztos illik, ha megvan az összhang.
2018. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van amùgy hosszù pàntja. Keresztbe raktam àt a vàllamon,ùgy volt rajam egyszer egy farmernadràggal,fehèr cipővel ès wgy fehèr polòval. Kicsit elkeseredtem most amùgy:( kibasott dràga volt
2018. dec. 5. 05:13
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Az elegáns variációkból egy lehetőség, nem öreglányos. A mögötte lévő jobb választás lenne mint ez a tele logózott logó mutogató, és ízlésesebb is.
2018. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de nekem egyáltalán nem tetszik. Ízlések és pofonok, ha neked tetszik, ne érdekeljen ha másnak nem. Mindenkinek más a stílusa és más az ízlése.
2018. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :( hàt màr meg van ùgy hogy bele kell èpitenem a ruhatàramba. Màst nem majd öregkoromra haszni fogom 😂😂😂😂 na neeeem. Tetszik amùgy, annyira odàig voltam èrte ès most idegesìt...ha tehetnèm szerintem vissza vinnèm ès màsikat vàlasztanèk. :)
2018. dec. 5. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs a késői válaszért, de remélem, hordod, mert nem öreges egyáltalán (az szerintem a Louis Vuitton meg a Chanel), a DKNY pont hogy a fiatalos márkája Donna Karannak.
2020. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!