Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi tegyek, ha az elejen...

Mi tegyek, ha az elejen nagyon szep az alapozasom meg a sminkem, de utana nagyon zsirosnak tunik meg fenylik?

Figyelt kérdés
Pedig matt alapozot hasznalok es nem is zsirosodos az arcom. Kozepes, neha szaraz.
2018. dec. 9. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Púdert használsz?
2018. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam, mert annyira látszik az arcomon közelről. Pedig nem szoktam sokat rátenni.
2018. dec. 9. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor érdemes használni. Próbálj meg bázist meg setting sprayt is használni.
2018. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Minden sminkelés előtt tisztíts, tonizálj, hidratálj, majd babapúderrel szórd át az arcod, hagyd fél percig hogy felszívja a felesleges zsírt, ecsettel söprögesd le, majd fixálót használj, ezután sminkelj, majd ismét fixálj.
2018. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom! :)
2018. dec. 9. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

4 - butaság.

Egyáltalán nem javaslom, hogy babapúderezd az arcod meg ennyiféle dolgot kenj rá egymás után, tönkreteszed vele a bőröd.

Azért fénylik mert bizony zsíros a bőröd, ha ezt elkezded púderezni 6 réteggel, akkor még rosszabb lesz.

2018. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, nálunk a sminkes tanfolyamon ezt tanították :-) Azért valaki, aki 20 éve sminkel, ismer egy- két trükköt gondolom :-)
2018. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Makeup revolutionnak van olajos bőrre való fixálója, én azzal lefújni az arcom miután sminkeltem. Egyfelől sokkal tartósabb az eredmény, másfelől én púderezni is szoktam és így nem tűnik utána porosnak az arcom tőle, szépen egybeolvad inkább a bőrrel.
2018. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

*azzal szoktam


Azért elég sok dolog változott az évek alatt a sminkelést tekintve, nekem is elég butaságnak hangzik a babahintőpor.

2018. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!