Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért ilyen rohadt drágák az...

Miért ilyen rohadt drágák az újabban felkapott márkák?

Figyelt kérdés
Nem értem mi kerül 80000be eg Michael Kors táskán. Nem ugyanazt tudja mint a többi? Vagy beszélni is tud? Csak úgy idegesített :D

2018. dec. 25. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Meg valaszoltad a kerdesedet mert k.... felkapott

Es vastag bor van a pofajukun elkerni azt az osszeget a tirpák meg meg is veszi :D

2018. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mett most ez számít menőnek
2018. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem, csak barátnőmnek is lett most ilyen michael kors tádkája, pedig nem úgy ismertem, hogy felvágna azzal, mennyi pénze van.
2018. dec. 25. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ha kimegyek a wc-re szarni nem kell senkinek, kellene 10 ft ért oda adnám bárkinek. De ha valaki rá szokna bármilyen okból idővel növelhetném az árát. Ha még többen kapnának utána kicsit megint növelhetném. Ugye a szarom az egy korlátozott mennyiség, de ha valakinek nagyon kellene akkor így is úgy is megvenné, ha más nem menőzésből. A csillagos egekig emelhetném az árát, akkor is lenne rá vevő ha egyszer nagyon menő és már csak limitált szériába lenne eladó.


Kereslet-kínálat törvénye.

Ha valamire nagy az igény az ára fentebb kúszik.

2018. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a durva, hogy a gardróbcserés pcsák is hirdetik tízezrekért :D
2018. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
20ft nem adnék érte.
2018. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
A Michael Kors 16 éve volt felkapott 2002-ben, mikor a szex és new yorkban emlegették. Aztán 2007-ben már nagyon gáz volt hordani. Nem tudom milyen alja p.csának kell lenni ahhoz, hogy valaki több, mint 10 éve divatból kiment Kors után fusson, csak mert néhány tudatlan rapper megemlítette a márkát 2018-ban.:D Szánalom.
2018. dec. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!