Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alábbi célokra milyen...

Az alábbi célokra milyen smink megfelelő?

Figyelt kérdés

Mindennapi, nude sminkhez keresnék termékeket.

Az alábbiakra lenne szükségem:

- alacsony/közepes fedésű alapozó, nem maszkhatású

- olyan paletta, amelyben van pirosító, bronzosító/kontúr és highlighter is

- valami olyasmi szájfény, amit könnyű felvinni és szépen csillog

Ezenkívül szívesen fogadok bármi ötletet, terméket a mindennapi sminkhez.



2019. febr. 3. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne szempillaspirál is, ami nem ragasztja össze a pillákat.
2019. febr. 3. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Alapozóból a maybelline fit me alacsony/közepes fedésű.


Ilyen minden egyben palettája a makeup revolutionnak volt, de nem tudom most milyeneket árulnak éppen. Viszont szerintem szerencsésebb külön megvenni őket, mert az ilyen palettákban gyakran vannak kihasználatlan színek, nem ugyanolyan tempóban fogynak úgyhogy úgyis venni kell mellé aztán, meg olyannal még nem találkoztam ahol tényleg minden megfelelt volna a bőrszínemnek ami így előre össze volt rakva. Ha ragaszkodsz a palettához a makeup revplution táján néz körbe.


Ha külön is jó bronzosítóból a Catrice sun glow a kedvencem, pirosítóból a Bourjois round pot-ok, kontúrból a Hypoallergenic sculping púdere highlighterből meg a Makeup Revolution bármely terméke (van a sun kiss, a strobe és az égetett highlighter vonala is, mindegyik meseszép).


Szájfényből a max factor colour elixir ami még viszonylag tartós, de nem igazán szeretem a szájfényeket úgyhogy ezt passzolom.


Szempillaspirálból pedig az essence volume stylist extens nem tudom mi a pontos neve :D vált be. Lila tubusban van a tetején pedig a kupak fekete és érdekes fonott szerű dizájnnal rendelkezik. Illetve a maybelline colossal ami még nekem szép pillákat csinál.

2019. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Palettára tipp: az Essence, vagy ha kicsit többet szánsz rá akkor az Artdeco árul üres palettákat és bele passzoló szemhéjfestéket, bronzosítót, pirosítót, highlightert, mattító púdert és még ki tudja mit. Így biztos passzol a színeidhez mert te rakod össze, ha elfogy belőle az egyik, mondjuk a pirosító, akkor lehet azt a tégelyt külön cserélni, viszont egy helyen van minden és nem kell ötven púderes dobozkát nyitogatni és keresgetni.

Egy nyolcrészes Essence palettában pl. Púder, pirosító, bronzosító, highlighter, egy világosabb és sötétebb matt barna (bónuszpont ha ezek valamelyike a szemöldöködre is jó) és mondjuk egy bronzos és egy pezsgőszínű csillámos szemhéjpúder szinte tökéletesen lefedi a napi rutint, sőt, akár alkalmi sminknek is megfelel, gyakorlatilag csak alapozót és szájfényt kell mellé használni.

Utóbbiakból amúgy ajánlom a nyx termékeit.

2019. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cien Volume szempillaspirál, sárga tubusos, régebben fekete volt, Lidlbe kapható.

Szájfényből legeslegjobb a szintén Cienes(és szintén Lidl-ös), pontosítva a Sugar Plum árnyalatú, az szép rózsaszín(nem kell nekem pink, barna, piros, azok ribisek v épp öregítenek), de ha abból a színből elkapkodták a boltból az összeset(mint én is ezzel szívtam a múltkori hiper-szuper leárazáskor), akk jó választás lehet a Frozen Ice is, eleinte ódzkodtam tőle, mert azt hittem, olyan "tejfölös szájú" hatást kelt(mivel dobozon keresztül fehérnek tűnk, de nem az), de hamar megszoktam; ez egyébként egy színtelen szájfény, és szépen csillog, mint előző tesója.

Palettáról nem tudok nagyon nyilatkozni, és alapozóról se, 1iket se használom én.

2019. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2019. jún. 24. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!