Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor múlik el? 3 napja...

Mikor múlik el? 3 napja kifurattam a fülem (most 2-2 lyuk van mindegyikben) amikor átlőtték nem fájt, de most (forgatom meg alkoholozom) piros elég meleg és nem nagyon, de azért fáj is

Figyelt kérdés
. Ez normális? A másik kérdésem pedig hogy ugye 2 hétig nem szabad kivenni?
2008. nov. 10. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Furattad?XD Lőtted vagy szúrattad? Cimpába vagy porcba?

Amugy feltételezem kozmetikába lövetted, ott ajánlják az alkoholt, piercing szalonokban adnak megfelelő fertőtlenítőt, ami nem szárít. Ha cimpába csináltattad akkor túléled...Éshogy mikor lehet cserélgetni azt érzed, h abszolút nem fáj, de igen kb 2-3 hét.

2008. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha porcba csináltattad akkor kb. 2-3 hétig ki ne vedd!

Én is csináltattam én a porcból 1 hét múlva kivettem(úgyéreztem nem fáj)

Amikor ki vettem nem is fájt,de amikor viszaakartam tenni kajakra belekönnyesztem!!

És most nagyon fáj!!

Szval a porból ki ne vedd csak 2-3 hét múlva!!


Ha a cimpába akkor sztem már kb 1-2 hét múlva kiveheted!(ha vérezni fog ne izgulj nekem is vérzett)

2008. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól írják az előttem lévők. És ne alkohollal tisztítsd. Octenisept fertőtlenítőt használj. Piercing szalonba is azt adnak, nem alkoholt mert csak kiszárít stb.
2008. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!