Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Május 3 dikán csináltattam...

Rekucika1994 kérdése:

Május 3 dikán csináltattam zselés műkörmöt, tippel csinálta a csaj nekem és az lenne a lényeg hogy 8 naposak a körmeim de nagyon látszik a lenövésem, hogy ilyenkor ha nagyon lenő a zselé hogy a műköröm nemfog leesni? Az fent marad?

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy esik le... :D

Szép is lenne, ha egy hét után lepotyogna... nem is teljesen értem, hogy gondolod ezt. :D

Max a kínaiban vett műanyag ráragasztós esik le, a zselés nem.

2019. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon látszik a lenövés, akkor béna a körmös. Mondjuk a tip miatt is az. Keress mást.
2019. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Még a kínai ráragasztgatós se esik le, csak 3 hét alatt. Nekem volt, de viszont besárgult alatta a körmöm, és akk voltam 16, mikor ez történt. Azóta lakkozok, és igen, volt zselés műkörmöm is 18 évesen, kipróbáltam, sz r volt, de egész más miatt. Nem bírtam leszedni, csak leszedETni a körmössel. Ezért inkább maradok a körömlakknál, abból is az Oriflame meg az Aden a jó, a kínai sz rok nem jók, pedig az ára ugyanaz(a felsoroltak közül mind 400 Ft, meg a kínai f s is).
2019. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22/nő
2019. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 nap alatt nincs olyan durva lenövés! Itt az történhetett hogy a körmös eleve nem tolta eléggé be a bőrhöz az anyagot = már alapvetően 'minimális' lenovéssel távoztál. A tipes módszert eleve nem kommentálnám. Ha jól van megcsinálva(a 8 napos lenövést észben tartva ezt kétlem) akkor nem eshet le de idővel ahogy nő a körmöd megváltozik a statikája és a tip nagyobb eséllyel billen le.
2019. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem eshet le. De miért tippeset kértél? Nagyon elavult.
2019. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!