Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mindenképpen el fog múlni a...

Mindenképpen el fog múlni a fájdalom? Milyen maradandó baj léphet fel?

Figyelt kérdés

2hét múlva meglesz az első tetkóm.

Arra lennék kíváncsi,hogy ha fájni fog utána,az később mindenképpen elmúlik? És van-e valami olyan dolog,ami maradandó bajt okozhat?

Mondjuk,hogy nem gyógyul be rendesen,vagy bármi ilyesmi.


2010. júl. 10. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
egy ideig biztosan fájni fog, kenegesd rendszeresen és akkor hamar rendbe jön! :)
2010. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja, és a fájdalom természetesen mindenképpen elmúlik :) most képzeld el 80 évesen még mindig azt fájlalod :'D
2010. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bnőmnek van tetkója nemrég csináltatta. a fájdalom pedig mindenképpen elmúlik mivel 'begyógyul'. neki pedig leragasztották ilyen nejlonnal. pár napig nem érhette víz. szal sztem semmilyen baj nem lehet.
2010. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2 hétig nem szabad víz érje (vagyis nem szabad áztatni) és lehetőleg nap se mert akkor könnyebben elrákosodik, attól függ hova csináltatod, nekem pl a csuklómon van egy és az nagyon fájt, van még egy a tarkomon és az kevésbé. Miután megcsináltattad 1-2 napig fog fájni inkább érzékeny lesz ott a bőr, kengedesd rendszeresen és 2 hét alatt teljesen rendbejön, azt ajánlom nyáron nem jó csináltatni, mert folyamatosan izzadsz is, és ez nem tesz jót.
2010. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy ideig fájni fog, mintha lehorzsoltad volna. (Ez max. 1-2 napig fog tartani..attól is függ, hogy hova lesz.)

Ha jó tetoválóhoz mész és utána betartod a kezelésre vonatkozó szabályokat (3 napig fólia, napi 3x csere+krémezés, ezután napi 3x krémezés fólia nélkül, nincs áztatás, nincs napozás, nincs vakarás), akkor minden rendben lesz.

2010. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Idősebb nő és férfi is ajánlotta,ilyen 30-40év közöttiek,nekik is ő csinálta és teljesen oké.

A csípőcsontom fölé szeretném,vagy az oldalamra.

És 10cm-nél kisebb lesz.

2010. júl. 11. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mint amikor epilálja valaki a lábát, pici apró égő érzés, de nem vészes, nekem már másnap sem fájt, pedig a bikámon van. Érheti víz pár nap után, de csak hideg. max enyhén langyos, mert ez égéi sebnek számít és mit nem szabad súlyos égési sebnél csinálni? Víz alá tartani,no nem a lábassal megégetett ujjra gondoltam, hanem a súlyos esetekre, ezért mondják, hogy ne érje nagyon víz.
2010. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell fóliázni, nekem azt mondta a csávó aki csinálta, hogy csak északára, de csak az nap amikor megcsináltattam. Annyi volt, hogy krémezni kellett napi 3* és, hogy nap nem érheti. De egyépként 1 hét alatt begyógyul. :)

Nekem a lapockámon van.

2010. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NE vakard. Egy ismerős vakarta, mert ahogy gyógyul, az viszket. Most van egy fél tetkója. A többi heg. Gusztustalan.
2010. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!